Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Jak si nechat vytvořit vizualizaci?

Cena za 3D návrh koupelny je 2.000,- Kč, (koupelna + WC) 2.500,-. Tato částka se v plné výši vrací, pokud odeberete obklady a dlažby v minimální hodnotě 10.000,- Kč plus zařizovací předměty do koupelny v minimální hodnotě 15.000,- , tzn. v součtu 25.000,-, Kč. Tato služba je tedy po splnění obou podmínek, tj, odběru dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů ve výše uvedených minimálních hodnotách zdarma. Profesionální náhledy (cca 6-12ks) dle velikosti koupelny sdílíme na FB Aplomo koupelny nebo zasíláme přímo k Vám na email. Tisk náhledů není v ceně, tisk jednoho náhledu stojí 20,- Kč. V ceně návrhu jsou i změny v obložení koupelny, nikoli však kompletní výměna obkladů, tato služba je dále zpoplatněna částkou 1.000,- Kč a je nevratná.

3D návrhy pro Vás tvoříme na nejmodernějším vizualizačním programu CAD decor s profesionálním raytracingem.

Tvorba vizualizací nás baví a je pro nás i koníčkem, což se pochopitelně na výsledné kvalitě ve velké míře projevuje, Vaši koupelnu vymazlíme, vymyslíme a zdokonalíme. 

 

Takže jak se tedy podívat do budoucnosti, aniž by se cokoliv bouralo nebo stavělo:

1. Rozměry

Potřebujeme základní rozměry místnosti. Stačí lehce načtnutý půdorys s výškou stropu. Zakótujte prosím dveře a případná okna, nezapomeňte na výšku parapetu od země, hloubku parapetu a pokud jsou, tak předezdívky či sokly. Vše stačí opravdu velice neuměle, velké rýsování je zbytečné, protože zbytek už je na nás.


2. Vybavení a rozmístění

Je potřeba vědět, jaké vybavení do koupelny chceme a kam ho umístíme. I v tom Vám můžeme pomoci a nevadí nám, když přijdete bez "představy". Opravdu se Vám a Vaší koupelně budeme důkladně věnovat a věřte nám kočka AploMačka má opravdu velkou fantazii.


3. Obkládání koupelny

K obkládání (je nutné mít vybrané konkrétní obklady) koupelny přistupujeme v konečné fázi a opravdu si dáváme záležet, tak trochu se tím mazlíme a vymýšlíme, a plánujeme, a tvoříme .... a pak, pak jsme najednou všichni, za požehnání kočky AploMačky, spokojeni a začínáme dělat profesionální náhledy srovnatelné s reálnými fotografiemi koupelen.

 

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace