Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Vypracování 3D návrhu u Aplomo

Kolik stojí 3D návrh

Cena za 3D návrh koupelny je 2.000,- Kč, (koupelna + WC) 2.500,-. Tato částka se v plné výši vrací, pokud odeberete obklady a dlažby v minimální hodnotě 10.000,- Kč plus zařizovací předměty do koupelny v minimální hodnotě 15.000,- , tzn. v součtu 25.000,-, Kč. Tato služba je  tedy po splnění obou podmínek, tj, odběru dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů ve výše uvedených minimálních hodnotách zdarma. Profesionální náhledy (cca 6-12ks) dle velikosti koupelny sdílíme na FB Aplomo koupelny nebo zasíláme přímo k Vám na email. Tisk náhledů není v ceně, tisk jednoho náhledu stojí 20,- Kč. V ceně návrhu jsou i změny v obložení koupelny, nikoli však kompletní výměna obkladů, tato služba je dále zpoplatněna částkou 1.000,- Kč a je nevratná.

 

Je třeba mít jasnou představu?

Pokud máte jasno a víte, jak by měla Vaše koupelna vypadat, netroufáme si oponovat (tedy nemluvíme za kočku AploMačku), pokud představu nemáte, nevadí, my Vám velice rádi pomůžeme, nejprve si Vás "oťukáme" a pak vše zhmotníme, dáme tomu tvary, nápad, účelnost a švih. Určitě budete spokojeni.

 

Cenová nabídka

Po zhotovení vizualizace koupelny a konkrétního výběru zařizovacích předmětů Vám zhotovíme cenovou nabídku kompletního vybavení Vaší koupelny. V nabídkách hodně využíváme různé akční nabídky, platné pro určité období. V okamžiku, kdy se rozhodnete, že takto by to mělo být, vytvoříme z nabídky objednávku, na kterou je potřeba složit 30% zálohu (převodem či v hotovosti), tímto si garantujete ceny z objednávky až do odebrání zboží. Termín odběru zboží řešíme velice volně a individuálně, takže si nemusíte dělat starosti, že nemáte věci kam dát, u nás jsou až do doby odběru v bezpečí. Kočka AploMačka je mimochodem i skvělý hlídač, jak výhodných cen, tak zboží.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace