Moderní masážní boxy

Je mi velkou ctí představit Vám naše dvě svěží jarní novinky, které přinesou do stojatých vod sortimentu masážních boxů v ČR svěží jarní vánek ne-li vichr. Jako kočka AploMačka Vám garantuji skvělou kvalitu a naprosto bezkonkurenční ceny.


Masážní box Aaron vyniká praktičností s přídavkem luxusu, no řekla bych, že rádio u sprchování už je luxus, a velice pěknou a jednoduchou montáží. Navíc je Aaron chlapík vskutku bytelný Pod pevnou a skvěle vyrobenou vaničkou najdete bytelnou železnou konstrukci včetně šesti podpůrných nožiček a proto můžou box využít bez obav i těžší váhy. Nespornou výhodou je integrované sedátko, na kterém si můžete zažívat svůj malý denní soukromý relaxační rituál a aby Vás u toho nikdo nemohl pozorovat nebo Vám závidět, nechali jsme Aaronovi neprůhledná fabric skla, která jsou mimo jiné i velice praktická, ano je to tak, odpadá leštění.

                                           

 

Namasíruje Vás šest výkonných nastavitelných masážních trysek, zkropí Vás vrchní tropický déšť nebo využijete ruční sprchu. Co dělat a jakou funkci chcete využít, sdělíte Aaronovi tzv. přepínačem funkcí, který funkcí. Pokud si budete potřebovat přisvítit, stačí se dotknout (ano dotknout, Aaron je totiž majitelem perfektního dotykového displeje) a zkrátka si rozsvítit, jak jednoduché, že? A to není vše, stačí se dotknout znovu a hraje rádio, můžete si nastavit hlasitost a můžete si zkrátka začít užívat. Masáží box Aaron není jenom relaxačním místem pro Vaši očistu, ale co víc, je maximálně praktický. Jeho praktičnost zahrnuje fabric bezpečnostní skla, výklopná spodní ložiska, která vyklopíte a snáze vyčistíte masážní box, ložiska jsou kovová v ABS pouzdru. Masážní box Aaron je box se stropem, což zapřičiňuje báječné koupací teplíčko a tudíž maximální požitek. Ve stropě najdete stropní sprchu „tropický déšť“, reproduktory, osvětlení a ventilátor, který lze propojit s odsáváním páry z koupelny ven nebo může fungovat sám o sobě. A protože jsme Aarona dotáhli k dokonalosti, najdete v něm i poličku na mýdlo a šampon, no co víc si přát.

 

                                                                                                                                     


Masážní box Avril je jemnou variantou Aarona, je to naše vymazlená holčička s nízkou vaničkou, která zaručuje bezproblémový přístup, se stejně bytelnou konstrukcí včetně šesti podpůrných nožiček. Takže ač je masážní box Avril holka, unese i pěkného pořízka. A právě proto, že je Avril holka, osadili jsme ji krásnými elegantními grafitovými skly, která jsou z části propustná, no zkrátka taková fikaná skla. Praktická jsou také a lze je vyklopit za pomoci výklopných ložisek (jsou to ta samá jako u Aarona, kovová v ABS pouzdru) a pěkně vše vyčistit. Abychom Vás neošidli i masážní box Avril jsme vybavili sedátkem a to dokonce sklopným. Sedátko je ze zadní strany vyztuženo kovovou kontrukcí, takže stabilita je více než zaručena. A protože si jsou Aaron s Avril velice blízké, tak i další vybavení je více méně identické. V masážním boxu Avril opět můžete najít šest velkých náklopných silných masážních trysek, stropní sprchu, ruční sprchu, radio, ventilátor, osvětlení a poličku. A nebojte, Avril má také dotykový displej pro Váš komfort užívání masážního boxu.


Zkrátka masážní box Aaron a masážní box Avril si Vás zhýčkají …. a co víc, jsou tak levné, že levnější už být nemohou:) A víte proč? Protože moji páníčci se pro Vás maximálně snaží a vyrábí pro Vás to nejlepší …. no já se snažím taky, no já se vlastně snažím víc, vlastně já se snažím nejvíc.


Zdraví Vás Vaše kočka AploMačka