Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Omezení provozu kamenné prodejny

AKTUALIZACE DNE 10.05.2021: NA ZÁKLADĚ DALŠÍHO VLÁDNÍHO ROZHODNUTÍ JE NAŠE KAMENNÁ PRODEJNA V OKRESE TRUTNOV OPĚT OTEVŘENA.
E-SHOP JE V BĚŽNÉM, NEPŘERUŠENÉM PROVOZU.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na základě vládního rozhodnutí je kamenná prodejna pro veřejnost opět otevřena a funguje v souladu s krizovými opatřeními.
Vstup na prodejnu je možný a to za dodržování níže uvedených pravidel.

1. Je umožněn výdej objednávek přes e-shop a to všem zákazníkům bez rozdílu.
2. Je možné předem domluvit osobní schůzku a to za účelem kompletní rekonstrukce či realizace koupelny. Tuto službu je možné domluvit
3. Prosíme všechny zákazníky, kterým bude umožněn z výše uvedených důvodů vstup na prodejnu, aby dodržovali všechna nutná pravidla a doporučení.

- Počet zákazníků na obchodě může být regulován personálem prodejny. 
- Dodržujte prosím minimálně dvou metrové rozestupy.
- Vstup do obchodu bude umožněn pouze se SPRÁVNĚ nasazenou rouškou.
- Při vstupu do prodejny si prosím vydezinfikujte ruce.
- Dbejte prosím instrukcí personálu prodejny.

E-shop je v běžném provozu a nadále můžete vybírat z nepřeberného množství zařizovací předmětů do koupelen. Vzhledem k přetíženosti přepravních společností je velmi pravděpodobné přiměřené zpoždění objednávky. Objednávejte prosím svoje zboží zavčas a mějte prosím na paměti epidemiologickou situací. Buďte prosím v tomto nelehkém čase tolerantní ke všem osobám, kteří se s plných sil snaží, aby u Vás bylo objednané zboží co nejdříve.

Věříme, že dodržováním pravidel tyto nelehké chvíle společně zvládneme a pomůžeme tak k návratu do normálu. Přejeme Vám hodně sil v těchto zvláštních časech a nezapomínejme, že i malé radosti dělají život lepším. Tým Aplomo koupelny.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace