Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Black Edition koupelna

Koupelna snů, i tak by se dal nazvat koncept Black Edition aneb koupelna v černém hávu. Nechte ve Vaší koupelně vyniknout minimalistické prvky a barvy, které Vás nikdy neomrzí. Černá barva, old black, dokonce i bílé nebo zlaté prvky, které prozáří Vaší koupelnu. Máte-li tedy rádi moderní nadčasový design, jste tu naprosto správně. Koncipujte Vaši koupelnu s citem pro detail.

V Black Edition nabízíme mnoho produktů

Aby Vaše koupelna měla jednotný styl, vybrali jsme naši nabídku opravdu důkladně, proto si můžete projít několik různých kategorií zařizovacích předmětů.

Umyvadla

V naší nabídce najdete mnoho typů umyvadel na desku, jejich design je opravdu velice vytříbený. K těmto umyvadlům doporučujeme i výběr z vodovodních baterií série Black Edition.

Vodovodní baterie

V tomto segmentu opravdu užasnete nad výběrem. Najdete zde celé komplety baterií, tak aby Vaše koupelna byla v jednotném stylu. Můžete si objednat nádherné kombinace černé barvy s prvky zlata, staro zlata nebo bílé, ale možná dáte přednost barvě old black, výběr je již jen na Vás.

Sprchové kouty

Jaká by to byla koupelna, kdyby taková dominanta jako je sprchový kout, nebyla ve stejném black provedení. Proto zavítejte do naší nabídky sprchových koutů Black Edition. Neleznete zde různé typy a velikosti.

Sprchové dveře

Připravili jsme pro Vás nabídku sprchových dvěří Black Edition. Sprchové dveře s černými profily se hodí do každé koupelny. 

Vany

Černá vana? Ano, to je přesně to, co je teď v kurzu. Černá barva je hlavním lídrem na trhu interiérů koupelen, proto neváhejte a nechte vyniknout černou barvu ve Vaší koupelně.

Sprchové masážní panely

Nabídka Black Edition sprchových masážních panelů ve velice oblíbené a moderní černé barvě. Nechte vyniknout černou barvu ve Vaší koupelně. Takový design Vás příjemně překvapí svým minimalismem a decentností.

Sprchové sety 

Připravili jsme pro Vás nabídku Black Edition sprchových setů s velice moderní barvou - černou. Nechte vyniknout černou barvu ve Vaší koupelně. Takový design Vás příjemně překvapí svým minimalismem a decentností.

 

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace