Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Hydromasážní vany

Luxusní hydromasážní vanou si z Vaší koupelny vytvoříte relaxační místo, kde budete jistě rádi trávit čas. Hydromasážní vana je ideálním řešením, pokud si rádi dopřáváte hydromasáž a perličkovou masáž. Dovolte si luxusní relax, kdy se ponoříte do horké vody a necháte odplavit všechen stres nahromaděný z uplynulých dní.

Jaké blahodárné účinky má hydromasážní vana a jaké zdravotní potíže léčí?

Blahodárné účinky hydromasážní vany

Hydromasáž prokrví a uvolní svaly a urychlí jejich regeneraci. Kombinace hydromasáže s horkou vodou blahodárně působí na rozšíření cév a snižuje krevní tlak. V důsledku toho dochází ke stimulaci krevního oběhu, lymfatického systému a urychlení látkové výměny, která napomáhá odplavení odpadních látek z těla.

Pro koho je určena hydromasáž ze zdravotního hlediska?

Hydromasáž je ideální na odbourávání stresu a uvolnění celého těla. Vhodná je při otocích dolních končetin, poúrazových stavech, neuróze, poruchách nervového systému a po fyzické i psychické zátěži. Též napomáhá normalizaci s problémy při nespavosti, bolestmi hlavy, chronické zácpě, kloubních potížích apod.

Jak hydromasážní vana funguje z hlediska hydromasáže a perličkové masáže

Hydromasáž

Voda je nasávána pomocí vodního čerpadla o výkonu 750 W a následně vháněna do trysek, které zajišťují hydromasáž. Trysky jsou umístěny po obvodu vany. Velké masážní hydrostrysky jsou v počtu 4 - 6 trysek (dle jednotlivých typů hydromasážních van). Velké zádové hydrotrysky jsou v počtu 3 - 8 (dle jednotlivých typů hydromasážních van).
Čerpadlo je opatřeno bezpečnostním senzorem a při nedostatku vody se autamicky vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

Perličková masáž

Perličková masáž je tvořena vzduchem, který je vzduchovým čerpadlem o výkonu 250 W nasáván a spodními tryskami proudí ze dna vany. Vzduchové trysky jsou v počtu 8 - 10 (dle jednotlivého typu hydromasážních van). Čerpadlo je opatřeno bezpečnostním senzorem, který se při nedostatku vody automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození. 

Specifikace hydromážních van a její vybavení

Technická specifikace hydromasážních van

Vany jsou vyrobeny ze silného akrylátu, který je jedním z nejlepších materiálů pro výrobu van. Předností akrylátu je dlouhá životnost, stálá barevnost, odolnost proti poškrábání a je snadno udržovatelná. Vana je jištěná samonosnou kovovou kostrou, která zajišťuje perfektní stabilitu.
Vany mají elektronický ionizátor, který tzv. ionizačním čištěním ničí bakterie a udržuje vanu v čistém a hygienickém stavu. 

Vybavení hydromasážní vany

Hydromasážní vany mají nadstandardní vybavení. Součástí je LED osvětlení, elektronický ovládací panel pro nastavení a přepínání veškerých funkcí, rádio, baterii s kaskádovým efektem napouštění vany, jeden nebo dva podhlavníky, díky kterým budete mít ve vaně větší pohodlí a komfort při hydromasáži. U hydromasážní vany Clear Lux je postranní část tvořena průhlednou částí, která má designový efekt.

Rozdělení hydromasážních van dle provedení

Klasické hydromasážní vany

Vany v klasickém tvaru a provedení. V této kategorii naleznete vanu Clear Lux.

Rohové hydromasážní vany

Rohové hydromasážní vany vynikají svou prostorovostí. Vana B-Lux je prostorově koncipována na hydromasáž pro jednu osobu. U ostatních van si můžete užít hydromasáž ve dvou. Vany S-Lux mají navíc vytvarované sedátko, které může sloužit též jako odkládací prostor.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace