Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Koupelnový nábytek

Vhodně zvolený koupelnový nábytek je nezbytnou součástí Vaší koupelny. Díky němu získá každá koupelna na moderním, designovém vzhledu a v neposlední řadě na praktičnosti a funkčnosti. Je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Náš sortiment koupelnového nábytku vyniká nejen kvalitním a praktickým zpracováním, ale i výjimečným designem, který vyzdvihne modernizaci Vaší stávající koupelny a doladí ji k dokonalosti. Velkou výhodou je dodávání nábytku ve smontovaném stavu. Vytvořte si díky našemu sortimentu koupelnu, kde budete jistě rádi trávit čas a relaxovat.
 

Je dobré si ujasnit, jaký typ koupelnového nábytku pro Vás bude ideální volbou.

Koupelnový nábytek stojící na nožičkách

Jedná se o koupelnový nábytek, stojící na zemi na nábytkových nožičkách.
Velkou výhodou tohoto typu nábytku je dodání již ve smontovaném stavu, takže jej po vybalení jednoduše postavíte na místo užívání a není třeba zdlouhavé montáže. U skříněk s umyvadlem je třeba umyvadlo přilepit silikonem ke stěně. Tím umyvadlovou skříňku ukotvíte a zábráníte vzniku rizika s převrácením. Vysoké kusy koupelnového nábytku (např. koupelnový sloupek) je z bezpečnostních důvodů nutné přikotvit. Pak už Vám nic nebrání ve spokojeném užívání. Tento typ je ideální variantou pro koupelny, ve kterých není možné použití závěsného nábytku, z důvodu zatížení nosné zdi.

Závěsný koupelnový

Jedná se o koupelnový nábytek určený k zavěšení na zeď, který vyniká nejen svým kvalitním, moderním zpracováním ale též svou praktičností. Vaší koupelně dodá na nadčasovém, moderním a provzdušněném vzhledu. Přes všechny tyto designové výhody je nábytek velmi praktický a Vaši koupelnu činí lehce udržovatelnou (při úklidu nepřekáží nábytkové nožičky). Nábytek je dodáván již ve smontovaném stavu.

Důležitým parametrem při výběru nábytku je také tvar umyvadla

Všechny umyvadlové skříňky vždy nabízíme včetně keramického umyvadla, tedy jako komplet.

Koupelnová skříňka s klasickým umyvadlem

Tuto koupelnovou skříňku upřednostníte, pokud máte rádi klasický design se zaoblenými tvary a nevyhledáváte moderní trendy umyvadel. Klasická oblá umyvadla v kompletu s koupelnovou skříňkou působí velice příjemně, klasicky a čistě. Je ideální variantou do koupelen, kde oblé klasické tvary dostávají přednost. Tento trend umyvadel se designově doplňuje s klasickými vodovodními bateriemi oblých tvarů nebo s retro vodovodními bateriemi.

Koupelnová skříňka s hranatým umyvadlem

Tuto koupelnovou skříňku ocení zákazníci, kteří se cítí dobře v moderním a nadčasovém trendu koupelen, kde hrany hrají prim. Svou jednoduchostí a přímostí upoutají nejednoho zákazníka a stane se nadčasovým prvkem koupelny. Tento nábytkový komplet je vhodné doplnit designovou umyvadlovou stojánkovou vodovodní baterií v hranatém tvaru.

Koupelnový nábytek dle sérií

Pokud vybíráte kompletní vybavení nábytku do Vaší koupelny, je tato kategorie určena právě pro Vás. Jedná se o série nábytku, které jsou laděné vždy do určitého designu. To vám zaručí, že vaše koupelna bude stylově a  vkusně zařízena. V nabídce máme mnoho sérií koupelnového nábytku, kde mezi nejpopulárnější patří např. série Oscaro, Eliba a Marco, kde se snoubí vysoká kvalita s bezkonkurenční cenou. Dále máme v nabídce luxusní série Senátor a Liga Air. Doporučujeme prohlédnout všechny série našeho koupelnového nábytku a to především z důvodu, že každá série je něčím vyjímečná, designově zajímavá a čeká třeba právě na vás.

Koupelnový nábytek dle významu užití

Pokud nepotřebujete kompletní vybavení nábytku do Vaší koupelny a hledáte například pouze skříňku, sloupek, galerku apod., stačí rozkliknout nabídku s touto nabídkou.

Sloupky a doplňkové skříňky

Zde naleznete závěsné i stojící doplňkové skříňky (např. nad pračku, vedle umyvadla apod.), koupelnové sloupky (s košem na prádlo, bez koše), vysoké nebo nízké, v různých šířkách.

Zrcadlové galerky a zrcadla

Velký výběr rozmanitých zrcadlových skříněk s osvětlením nebo bez osvětlení, s úložnými prostory nebo bez úložných prostorů, různých rozměrů a šířek. A v neposlední řadě také moderní a nadčasová zrcadla s LED podsvětlením.

Koupelnové skříňky s umyvadlem

Výběr různých šířek, tvarů a systémů koupelnových skříněk s umyvadlem. Již od šíře 45cm.

Systém instalace

Povrchová úprava

Typ úchytů

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace