Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek je nezbytným doplňkem každé koupelny. Výběr koupelnového nábytku není dobré podcenit, protože je velice důležitým krokem pro design, konečnou tvář a v neposlední řadě také pro funkčnost vaší koupelny. Důležitým parametrem námi nabízeného koupelnového nábytku je jeho nadčasový design, špičková kvalita a v neposlední řadě to, že je vždy dodáván ve smontovaném stavu.

Je dobré ujasnit si, jaký typ koupelnového nábytku vlastně hledáte.

Koupelnový nábytek na nožičkách

jedná se koupelnový nábytek, který stojí na přímo na zemi na nábytkových nožičkách. Vzhledem k tomu, že všechny naše koupelnové nábytky jsou dodávány již ve smontovaném stavu tak je velkou výhodou, že nábytek pouze vybalíte a po bezpečnostním zakotvení jej můžete začít ihned používat. Používá se zejména v koupelnách, kde není možné nábytek zavěsit na zeď.

Závěsný koupelnový nábytek

je velice oblíbenou a moderní variantou do všech koupelen, kde je možné nábytek zavěsit na zeď. Koupelna vypadá vzdušně, moderně, nadčasově a v neposlední řadě vyniká svou praktičností, protože není překážkou při úklidu. 

Důležitým parametrem výběru koupelnového nábytku je tvar umyvadla

Všechny umyvadlové skříňky nabízíme vždy již včetně keramického umyvadla, tedy jako komplet.

Koupelnovou skříňku s klasickým umyvadlem

upřednostníte pokud máte rádi klasiku a nikterk nevyhledáváte moderní tvary. Tato klasická oblá umyvadla v kompletu s koupelnovou skříňkou působí velice pěkně a čistě a zapadá do koupelny, kde oblé klasické tvary dostávají přednost. Tyto tvary umyvadel si rozumí s klasickými vodovodními bateriemi oblých tvarů nebo s retro vodovodními bateriemi.

Koupelnovou skříňku s hranatým umyvadlem

budete vyhledávat pokud se cítíte dobře v moderním a nadčasovém prostředí, kde hrany hrají prim. Svou jednoduchostí a přímostí upoutají nejednoho zákazníka a dobře se ladí k dalším nadčasovým prvkům koupelny. Tento nábytkový komplet je vhodné doplnit nadčasovou umyvadlovou stojánkovou vodovodní baterií v hranatém designu.

Koupelnový nábytek dle sérií 

Pokud vybíráte více kusů nábytku do koupelny je dobré vždy vybírat nábytek stejného designu, proto je dobré držet se vždy dotčené série. To vám zaručí, že vaše koupelna bude velice decentně a vkusně zařízena. V nabídce máme mnoho sérií koupelnového nábytku, kde mezi nejpopulárnější patří např. série Oscaro, Eliba a Marco, kde se snoubí vysoká kvalita s bezkonkurenční cenou a dále naše luxusní série Senátor a Liga Air. Doporučujeme ovšem prohlédnout všechny naše série koupelnového nábytku, prptože každá série je něčím vyjímečná, zajímavá a skvělá a čeká třeba právě na vás.

Koupelnový nábytek dle významu užití

Ne vždy potřebujete kompletní nábytek do nové koupelny a hledáte například pouze nějakou úložnou skříňku do vaší koupelny.

Sloupky a doplňkové skříňky

Zde najdete závěsné doplňkové skříňky, např. nad pračku, vedle zrcadla atd, koupelnové sloupky a to jak s košem na prádlo tak bez koše na prádlo, vysoké nebo nízké o různých šířkách.

Zrcadlové galerky a zrcadla

Velký výběr rozmanitých zrcadlových skříněk s osvětlením nebo bez osvětlení, s úložnými prostory nebo bez úložných prostorů, různých rozměrů a šířek. A v neposlední řadě také moderní a nadčasová zrcadla s LED podsvětlením.

Koupelnové skříňky s umyvadlem

Výběr různých šířek, tvarů a systémů koupelnových skříněk s umyvadlem. Již od šíře 45cm.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace