Koupelnový nábytek dle sérií

Pokud vybíráte nábytek do nové koupelny je dobré držet se uceleného designu a nekombinovat nábytek z různých designových sérií. Mějte na paměti, že náš koupelnový nábytek je vždy dodáván již ve smontovaném stavu.

Výběr koupelnového nábytku

není dobré podcenit, protože udává v jakém stylu bude vaše koupelna lazena. Je zde třeba se zaměřit na tvar, užitnou hodnotu, systém instalace a v neposlední řadě líbivost jednotlivých kousků nábytku.

Je dobré si rozmyslet  s jakým designem jste sžití,

zda se jedná o klasiku kde hlavní tón udává klasické umyvadlo ladných tvarů doplněné klasickou či retro baterií nebo upřednostňujete moderní hranaté tvary a čistou linii zařizovacích předmětů.

Série koupelnového nábytku

vám zaručí, že váš komplet k sobě bude ladit a designově doplňovat vaši koupelnu, bude plnit svůj účel v očistné zóně a také bude praktickým pomocníkem při každodenní rutině. Je potřeba myslet na to, že v koupelně není nikdy dost úložného prostoru, tento nedostatek jde překonat právě kombinací koupelnové skříňky s umyvadlem s dalšími doplňkovými skříňkami jako jsou např, koupelnové doplňkové sloupky a skříňky. Moderním a a velice pěkným a účelným designovým prvkem jsou také zrcadlové galerky, které mohou být s osvětlením a nebo bez osvětlení. Osvětlení lze zakoupit i dodatečně již ke stávající zrcadlové skříňce.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace