Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Koupelnový nábytek dle sérií

Pokud vybíráte nábytek do nové koupelny je dobré držet se uceleného designu a nekombinovat nábytek z různých designových sérií. Mějte na paměti, že náš koupelnový nábytek je vždy dodáván již ve smontovaném stavu.

Výběr koupelnového nábytku

Nepodceňujte výběr koupelnového nábytku, protože udává styl, v jakém bude vaše koupelna koncipována. Je třeba se zde zaměřit na tvar, užitnou hodnotu, systém instalace a v neposlední řadě líbivost jednotlivých typů nábytku.

Je dobré si rozmyslet s jakým designem jste sžití

zda se jedná o klasiku, kde hlavní tón udává klasické umyvadlo ladných tvarů doplněné klasickou či retro baterií, nebo upřednostníte moderní hranaté tvary a čistou linii moderních typů koupelnového nábytku.

Série koupelnového nábytku

vám zaručí, že váš komplet k sobě bude ladit a designově doplňovat vaši koupelnu. Bude plnit svůj účel v očistné zóně a také bude praktickým pomocníkem při každodenní rutině. Je potřeba myslet na to, že v koupelně není nikdy dost úložného prostoru. Tento nedostatek lze překonat právě kombinací koupelnové skříňky s umyvadlem s dalšími doplňkovými skříňkami jako jsou např, koupelnové doplňkové sloupky a skříňky. Moderním, velice pěkným a účelným designovým prvkem jsou také zrcadlové galerky, které mohou být s osvětlením nebo bez osvětlení. Osvětlení lze zakoupit i dodatečně již ke stávající zrcadlové skříňce.

V naší nabídce naleznete velké množství sérií koupelnového nábytku

Každá série má své designové prvky, které ladí vždy do stejného stylu moderních trendů koupelnových nábytků. Naleznete zde série nejmodernějších designových typů, pro náročné zákazníky, kteří chtějí designově laděnou kouplenu pro příjemně strávený čas nebo relaxaci (např. série Liga Air, Senator..). Nabízíme i série ekonomického typu, které ocení zákazníci, kteří nechtěji investovat do koupelnového nábytku a jde jim pouze o praktičnost a úložný prostor (např. série Aqua-Easy).

Přehled a stručná charakteristika jednotlivých sérií Vás nasměruje, jaký nábytek pro Vás bude ten pravý

Andromedadesignová série hranatých tvarů se zaoblenými rohy závěsného nábytku, v bílé barvě ve vysokém lesku a soft close pomalým dovíráním. Chromované úchyty.
Aqua-Easyekonomická řada koupelnového nábytku stojící na nábytkových nožičkách bez nadstandardních prvků a funkcí pro nenáročné zákazníky, hledající především praktičnost a úložný prostor. Bílá barva.
Aries - designový koupelnový nábytek moderních hranatých tvarů v bílé barvě, ve vysokém lesku. Nábytek stojící na nábytkových nožičkách se soft close pomalým dovíráním dvířek. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazující klasické úchyty. 
Aurigaklasická řada koupelnového nábytku, kterou vyzdvihuje především množství úložného prostoru ve všech komponentech série. Bílá barva, vysoký lesk a soft close pomalé dovírání dvířek. Nábytek stojící na nábytkových nožičkách s tvarovanými dvířky nahrazující úchyty.
Browndesignová série v kombinaci hnědo-bílé barvy, ve vysokém lesku a moderním hranatém provedení. Nábytek určený k zavěšení na stěnu. Tvarování dvířek řeší snadné otevírání a nahrazuje klasické úchyty. Součástí je soft close pomalé dovírání.
Carinadesignový nábytek hranatých tvarů se zaoblenými rohy v bílé barvě, ve vysokém lesku, určený k zavěšení na stěnu. Chytře řešené tvarování dvířek nahrazuje použití klasických úchytů. Soft close pomalé dovírání. 
Cetuskoupelnový nábytek klasických tvarů v bílé barvě, ve vysokém lesku s designově tvarovanými dvířky (nahrazují úchyty). Nábytek stojící na nábytkových nožičkách. Soft close pomalé dovírání.
Columba-dark - krásná designová řada nábytku moderních hranatých tvarů ve struktuře dřeva v tmavé hnědo-šedé barvě. Nábytek je určený k zavěšení na stěnu. Tvarovaná dvířka nahrazují použití úchytů, čímž podtrhují moderní design. Soft close pomalé dovírání dvířek.
Columba-light - krásná designová řada nábytku hranatých tvarů ve struktuře dřeva v bílé barvě. Nábytek určený k zavěšení na stěnu. Tvarovaná dvířka nahrazují použití klasických úchytů, čímž podtrhují moderní design. Soft close pomalé dovírání dvířek.
Draco - řada koupelnového nábytku klasických tvarů, stojící na nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku s chromovanými úchyty. Dvířka se systémem soft close pomalým dovíráním.
Eliba l - designová série koupelnového nábytku moderních hranatách tvarů, stojící na nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku, tvarovaná dvířka nahrazující chromované úchyty.
Eliba ll - designová série koupelnového nábytku moderních hranatých tvarů, určená k zavěšení na stěnu. Bílá barva ve vysokém lesku, tvarovaná dvířka nahrazující klasické úchyty.
Kasiopeadesignový nábytek klasických tvarů, stojící na nábytkových nožičkách. Galerky a doplňkové sloupky určené k zavěsení na stěnu. Bílá barva, vysoký lesk, chromované úchyty. Soft close pomalé dovírání dvířek.
Liga Air - krásná luxusní designová série koupelnového nábytku pro náročné zákazníky. Kombinace bílé barvy + průhledy v dekoru dřeva. Velice kvalitní MDF desky, lakované v italské produkci Sayerlack, rakouské kování. Nábytek určený k zavěšení na stěnu. Tvarovaná dvířka nahrazují klasické úchyty. 
Lyraklasická série koupelnového nábytku v tradičním tvaru a zpracování, stojící na nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku. Chromované úchyty. Soft close pomalé dovírání dvířek.
Marcokoupelnový nábytek v klasickém trendu s moderními prvky, stojící na nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku. Tvarovaná dvířka nahrazující klasické úchyty. Soft close pomalé dovírání dvířek.
Oscarokoupelnový nábytek v klasickém tvaru s moderními designovými prvky, stojící na nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku s chromovanými úchyty.  Soft close pomalé dovírání dvířek.
Senatordesignová řada moderně zpracovaného koupelnového nábytku, určeného k zavěšení na stěnu. Bíla barva ve vysokém lesku s průhledy v designu tmavého dřeva. Soft close pomalé dovírání dvířek.
SerpensKlasické provedení koupelnového závěsného nábytku v bíle barvě ve vysokém lesku. Úchyty v chromové barvě. Soft close pomalé dovírání dvířek. 
Siriussérie nábytku v klasickém provedení s designovými prvky, stojící na nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku s chromovanými úchyty, soft close pomalé dovírání dvířek.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace