Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

LED podsvícená zrcadla

Máte rádi moderní design a rádi byste svou koupelnu doladili do moderního trendu? Vhodně zvolené zrcadlo, hodící se k jakémukoliv modernímu koupelnovému nábytku, je ideální variantou pro všechny koupelny.

Jak funguje LED podsvícené zrcadlo a jaké přednosti u něho můžete očekávat

LED podsvícené zrcadlo vyniká nejen moderním designem, ale i řadou praktických výhod, které jistě oceníte.

Funkce LED podsvíceného zrcadla

Zrcadlo je vždy opatřeno tlačítkem Zapnuto/Vypnuto pro pohodlnější a praktické ovládání (u určitých typů zrcadel dotykové ovládání). Osvětlení LED páskou dodává kvalitní a jasné světlo, které je však ekonomické a šetří tak Vaši peněženku. Speciální povrchová úprava zabraňující přebytečnému zamlžování zrcadla při nadměrné vlhkosti v koupelně.

Přednosti  LED podsvíceného zrcadla, které jistě oceníte

LED pásky dodávají jasné světlo, které kvalitně osvítí objekt před zrcadlem. Eliminuje nepraktické stíny, což dámy ocení např. při líčení, úpravě vlasů a pánové např. při holení. Tlačítko Zapnuto/Vypnuto umožňuje osvětlení použít na dobu nezbytně nutnou. Pokud si rádi užíváte koupel v příjemné atmosféře tlumeného světla bez plného osvětlení celé koupelny, LED podsvícené zrcadlo se dá použít i k tomuto účelu.

Výrobní proces LED podsvíceného zrcadla a přehled jednotlivých typů zrcadel

Výrobní proces

Třetí generace ekologického zrcadla vyrobeného pomocí exkluzivního patentovaného procesu Mirox 3G. Při výrobě se používají špičkové japonské zrcadlové desky světových lídrů AGC Glass, které odpovídá požadavkům směrnice EU o omezení používání nebezpečných látek vč. olova. U zrcadel Lava Rada, Lara Kvadra, Lara Hella, Glove Escada, Decor Versa disponují zrcadlovým okrajem Eurofacet.

Jaká LED podsvícená zrcadla jsou u nás k dostání

Valencia 100

Valencia 80

Valencia 64

Decor Versa

Glove Escada

Duet

Lava Della

Lava Hella

Lava Kvadra

Lava Rada

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace