Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Masážní boxy

Masážní boxy jsou ideální variantou pro zákazníky, kteří si chtějí ve své koupelně vytvořit relaxační místo s možností domácí hydromasáže. Instalace masážního boxu není nijak náročná ani nevyžaduje velký zásah do prostoru koupelny. Stěny boxů jsou tvořeny neprůhlednými panely, takže není potřeba žádného velkého zásahu do prostor koupelny, ani obkládání prostor za masážním boxem.

Instalace masážních boxů

Připojení je velmi jednoduché. Postačí pancéřovanými hadicemi (1 až 1,5 m) připojit teplou a studenou vodu do boxu. V případě boxu s osvětlením nebo integrovaným rádiem, je potřeba přívod elektřiny (trafo 220V - zásuvka nebo jistič)
Hydromasáž zajišťují kvalitní trysky, díky kterým si užijete hydromasáž v nejvyšší kvalitě.

Jaké typy masážních boxů naleznete v naší nabídce  

Masážní boxy se dělí dle svých vlastností, komponentů a typu vzhledem k užívání. Díky tomu si u nás vyberou i náročnější zákaznící, kteří hledají kvalitu s nadstardandním vybavením a top kvalitou. Pokud mezi náročné zákazníky nepatříte, nezoufejte a nahlédněte do naší nabídky. Jistě naleznete zajímavou nabídku masážního boxu i pro Vás.

Jaké máte možnosti při výběru boxu z hladiska uzavřenosti vnitřního prostoru?

Masážní boxy bez stropu
Patříte-li mezi příznivce boxů s otevřeným stropem, je tato kategorie určena právě pro Vás. Ocení ji zákazníci, kteří se necítí dobře v plně uzavřených prostorách a vyhledávají hydromasáž, kdy je přebytečná vlhkost odváděna otevřeným stropem pryč z prostor boxu.

Masážní boxy se stropem
Ucelený vzhled a lepší udržitelnost tepla jsou vlastnosti, díky kterým tento typ masážních boxů vyniká. Strop masážního boxu je osazen osvětlením, repráky a velkou hlavovou sprchou (jsou-li tyto komponenty součástí daného boxu). Přebytečná vlhkost je odváděna vestavěnými ventilátory. Jedná se o velmi oblíbenou variantu masážních boxů.

Máte jasnou představu, jaký masážní box byste si z hlediska jeho využití rádi pořídili?

Masážní box s nízkou vaničkou
Boxy s nízkou vaničkou jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří potřebují snažší vstup do prostoru boxu. Vanička nedisponuje vysokým převýšením oproti podlaze. Tuto vyriantu nejvíce využívají zákazníci, kteří mají v koupelně dostatek prostoru pro vanu a masážní box volí jako nadstandardní vybavení koupelny.

Masážní box s hlubokou vaničkou
Tento typ je ideální pro menší koupelny, kdy by zákazníci rádi využili hlubší vaničku např. pro koupanání malých dětí, lze využít i na relaxační a ozdravné koupele nohou při sprchování apod. Součástí těchto boxů je sedátko, což zvyšuje celkový komfort sprchového boxu. 

Masážní box s vanou
Moderní varianta masážních boxů, která svými vlastnostmi kombinuje sprchový kout, masážní box a výhody vany. Máte-li koupelnu menších rozměrů a není možné instalovat vanu a masážní box, je varianta masážního boxu s vanou nejlepším řešením. Prostorově chytře řešený a velkolepý design, který dodá Vaší koupelně na luxusním vzhledu. 

Zajímalo by Vás, jak je to s připojením masážních boxů do eletřiny?

Masážní box s přívodem elektřiny
jedná se o boxy, které mají integrované osvětlení, rádio, ventilátory apod. Přívod elektřiny do boxu je velmi jednoduchý. Postačí připojit do zásuvky (220 V) nebo přímo do jističe.

Masážní box bez přívodu elektřiny
Tento typ boxů není třeba připojovat k přívodu eletřiny. Osvětlení, rádio ani el.ventilátory nejsou součástí boxu.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace