Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Masážní boxy s hlubokou vaničkou

Vybíráte masážní sprchový box a nevíte pro jaký typ se rozhodnout? Máte koupelnu menších rozměrů a není možná instalace vany? V tom případě je masážní box s hlubokou vaničkou ideální variantou právě pro Vás.

Výhody masážního boxu s hlubokou vaničkou a její součásti

Hlavní výhodou boxů s hlubokou vaničkou je možnost napuštění vody do vaničky např. pro koupání malých dětí, ozdravné koupele nohou apod. Pevné části boxu chytře řeší hydroizolaci a díky tomu není potřeba prostor za boxem obkládat. Kvalitní komponenty zajišťují dlouhodobé spokojené užívání.

Součásti masážního boxu s hlubokou vaničkou

Součástí masážních boxů je vždy akrylátová vanička se sifonem, dále pak hlavová sprcha, ruční sprcha a masážní trysky, které jsou opatřené anticalc systémem. Tento systém zabraňuje usazování nečistot a snažší údržbu.
Pokud byste rádi nadstandardní doplňkové vybavení (osvětlení, rádio, ventilátory, elektronický dotykový ovládací panel apod.) jistě Vás zaujme některý z masážních boxů, který tyto prvky má.
Všechny masážní boxy mají vždy ve výbavě sedátko.

Instalace masážního boxu z hlediska připojení

Stěny boxů jsou tvořeny neprůhlednými panely, takže není potřeba žádného velkého zásahu do prostor koupelny, ani obkládání prostor za masážním boxem. Připojení je velmi jednoduché. Postačí pancéřovanými hadicemi (1 až 1,5 m) připojit teplou a studenou vodu do boxu. V případě boxu s osvětlením nebo integrovaným rádiem, je potřeba přívod elektřiny (trafo 220V - zásuvka nebo jistič).

Rozdělení masážních boxů

Masážní boxy s hlubokou vaničkou dělíme z hledista otevřenosti stropu. 
Na výběr máte z masážních boxů se stropem a masážních boxů bez stropu. Bližší specifikaci každého typu naleznete níže.

Se stropem

Masážní boxy s uzavřeným stropem zajišťují lepší udržitelnost tepla v boxu, nedochází k rozstřiku vody otevřeným stropem ven. Je-li box vybaven nadstandardním vybavením, strop boxu je osazen reproduktory k rádiu, osvětlením, ventilátory a hlavovou sprchou.

Bez stropu

Otevřený strop jistě ocení zákazníci, kteří nemají rádi přebytečné teplo a vlhkost při hydromasáži, popř. hůře snáší plně uzavřené prostory. Hlavová sprcha je usazena v hlavním panelu a sprchovým ramanem je vedena nad úroveň boxu.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace