Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Outlet koupelny

Outlet koupelny je naše výzva pro Vás, kteří si chcete zařídit pěknou a praktickou koupelnu, nebo potřebujete cokoliv dokoupit do zažízené koupelny a nechcete se příliš finančně vydávat. Náš outlet nabídne veškeré zařizovací předměty do koupelny, v bezkonkurenčních cenách.

Co si přesně si představit pod outletem

Jedná se o zboží, které je nové, ale bylo vystavené na prodejně nebo zboží, které je ve výprodeji třeba z důvodů starších modelů. Pod outletem si můžete také představit zboží ve výprodeji z důvodů malých známek poškození, které však nemají žádný vliv na funkčnost výrobku, pokud se bude jednat o zboží tohoto typu, zákazník bude na tuto skutečnost upozorněn v popisku produktu.

Jaké zboží náš outlet nabízí

Od velkých zařizovacích předmětů, jako jsou např. masážní boxy, sprchové kouty/dveře, koupelnový nábytek, přes menší zařizovací předměty - vany, sprchové vaničky, sprchové sety až po ty nejmenší zařizovací předměty, pod kterými si lze představit baterie, koupelnové doplňky apod. 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace