Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Šumivé vanové bomby

 

Levandule

má velké množství hojivých účinků. Má uklidňující a uvolňující účinky, zmírňuje silné emoce a nervové napětí, pomáhá i při nespavosti a bolestech hlavy. 

Konopí

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě akné, lupénky, ekzému apod. Konopí obsahuje velké množství vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linolové a kyseliny stearidonové, dále fytosterolů, minerálů a vitamínů.

Mrtvé moře

Přípravky z mrtvého moře s vysokým obsahem minerálů dodají pokožce nezbytnou výživu a posilují imunitu kožních buněk. Jsou vynikajícími prostředky proti stárnutí, omlazují a zpevňují pokožku, pomáhají při akne, ekzemech, redukují vrásky i pigmentové skvrny.

Růže

Je vhodná pro všechny typy pleti, zejména si jí zamiluje pokožka citlivá, která má sklony k alergickým reakcím. Jedním z účinků růže je, že pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku. Je velmi jemná a šetrná a nevyvolává napětí nebo zarudnutí pokožky. 

Oliva

Extrakt z oliv má mnoho funkcí, které zlepšují vzhled pokožky. Hluboce hydratuje a vyživuje pokožku, regeneruje a zpevňuje kůži, jemně provoní kůži, má zklidňující účinky a mnoho dalších.

Mandle

Mandle mají antioxidační a protizánětlivé účinky. Jako většina ořechů prospívají pokožce, vlasům a celkově posilují nervovou soustavu. Například mandlový olej pokožku regeneruje a posiluje, je ideální na suchou pleť, kterou chrání před dehydratací.

Kozí mléko a med

Med je považován jako elixír mládí. V kombinaci s kozím mlékem dokáže s pokožkou skutečné zázraky. Hojí, vyživuje, hydratuje,vyhlazuje i zlepšuje metabolismus.

Andělika lékařská

Zlepšuje celkový metabolismus a podporuje pocení, tím se celkově pročistí organismus a póry pokožky, její protizánětlivý efekt se dá užít jak na kůži, tak i u kloubů a svalů. Působí rovněž protikřečově, močopudně, zlepšuje odkašlávání a podporuje chuť k jídlu.

Kosmetika

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace