SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Afina

Hledáte koupelnový nábytek, který splní veškerá Vaše očekávání a jen tak se neokouká? Série koupelnového nábytku Afina je dokonalým kandidátem. Nejenže se vyrábí hned v několika barevných provedeních (dřevo dekor wotan oak v kombinaci s tmavě šedou barvou a nebo s bílou barvou, samostatně tmavě šedá a nebo klasická bílá barva, apod.), nabízíme ji také ve více rozměrech - 60 cm, 70 cm a 80 cm.

Proč zvolit skříňku Afina

Pokud Vaše srdce žádá skříňku ze série Afina, bude skutečně z čeho vybírat. Důležitým prvním uvědoměním je, zda si přejete skříňku včetně umyvadla a nebo bez umyvadla. Afina je naprosto dokonalou sérií koupelnového nábytku právě proto, že nabízí mnoho možností provedení. Zakoupit lze totiž samostatnou koupelnovou skříňku s vrchní HPL deskou. Výhodou této varianty je, že lze skříňka použít jako komodu do koupelny, na kterou se dají odkládat různé doplňky a předměty. Pokud jste si u nás však vyhlédli libovolné umyvadlo na desku, lze na tuto skříňku s deskou HPL instalovat Vámi vybrané umyvadlo přímo na desku. Montáž je v tomto případě v režii zákazníka. 

Co je to HPL deska

Jedná se o vysoce odolný materiál, který se vyrábí na bázi termostatických pryskyřic, díky čemuž má dlouhodobě velmi výborné vlastnosti. Tento materiál je proto vhodným materiálem do exteriérových, ale i do interiérových prostor. Základem HPL materiálu jsou vláknité výztuže různé plošné hmotnosti, jsou impregnované tvrdou syntetickou pryskyřicí. Jednotlivé vrstvy se skládají na sebe a poté při teplotě 150°C se lisují. Tím se veškeré vrstvy slepí do homogenního a odolného materiálu s uzavřeným povrchem bez pórů.

HPL materiál zaručuje odolnost, jak proti nárazům a jiným mechanickým poškozením, tak i proti chemikáliím nebo proti působení klimatických podmínek. A co víc, údržba tohoto materiálu je velmi snadná. Klíčovým benefitem HPL materiálů je ale jejich 100% odolnost proti vlhkosti. Díky tomu je velmi často používán právě v při výrobě koupelnového nábytku. Navíc HPL materiál zvyšuje odolnost nábytku proti vodě. 

Pokud se Vám umyvadlo na desku hledat nechce

I pro Vás máme řešení! Pokud se Vám nechce využít možnost zakoupení samostatné skříňky Afina s HPL deskou a výběru libovolného umyvadla na tuto desku, vybrali jsme umyvadlo za Vás! Afina se totiž vyrábí s umyvadlem Piedro, vyrobeným z vysoce kvalitního litého mramoru a nebo s umyvadlem Neon, vyrobeným z oblíbené kvalitní keramiky. Rozdíl je tedy v materiálu umyvadla, ale především v designu provedení umyvadel. U varianty skříňky s umyvadlem Piedro je umyvadlo po celé šířce a délce skříňky. U varianty skříňky s umyvadlem Neon je umyvadlo posazené na horní MDF desce, tudíž docílíte velmi designového provedení koupelnové skříňky. 

Je skříňka nožičková nebo závěsná

Nesmíme opomenout chytré řešení Afina koupelnových skříněk! Skříňka Afina s umyvadlem Neon a nebo skříňka s pouze vrchní deskou HPL mají 2 páry nožiček vždy v balení - je už jen na Vás, zda je využijete a nebo skříňku zavěsíte. U skříňky Afina s umyvadlem Piedro je provedení vždy pouze závěsné.

Nejprodávanější

30 položek celkem
afina skrinka s umyvadlem neo wotan oak white
Tip
AF-60-NE-WOW
skrinka s umyvadlem afina 70 neo wotan oak white
Novinka
AF-70-NE-WO2
afina skrinka s umyvadlem piedro wotan oak white
Novinka
AF-60-PIE-WWO2