SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Koupelnový nábytek dle sérií

V této kategorii jsme pro Vás roztřídili veškerý nás nábytek tak, aby se každý jednoduše vyznal v celé nabídce našeho nábytku. Nabízíme vskutku obrovské množství sérií koupelnového nábytku, protože víme, že koupelna vedená v jednom duchu je přesně to, po čem každý touží.

Co v koupelně nesmí chybět

V koupelně by rozhodně neměla chybět skříňka s umyvadlem a mnoho dalšího úložného prostoru, který získáme právě díky koupelnovému nábytku. Každý z nás využívá velké množství produktů, které je také potřeba v koupelně uskladnit, proto je potřeba při výběru koupelnového nábytku myslet na veškeré jeho využití.

Usnadnili jsme Vám hledání koupelnového nábytku

Aby pro Vás bylo hledání nábytku mnohem snazší, níže se můžete orientovat právě podle názvů koupelnového nábytku. Po rozkliknutí konkrétní kategorie se Vám zobrazí koupelnový nábytek z jedné konkrétní série a Vy si tak lehce představíte, jak by mohl nábytek vypadat ve Vaší koupelně. Hledání toho pravého nábytku si každý jistě vychutná, protože je opravdu z čeho vybírat. Máte rádi dřevěný dekor? Nebo jste radši pro bílou klasiku? A nebo si troufnete do výraznějších barev? Vše, co si přejete, naleznete níže. Stačí si vybrat nábytek ze stejné série a nebo nábytek ze sérií nakombinovat tak, aby pro Vás tvořil dokonalou souhru. 

Péče o koupelnový nábytek

Rádi Vám také poradíme, jak správně pečovat o koupelnový nábytek! Přečtete si náš článek: Péče o koupelnový nábytek.

Nejprodávanější

521 položek celkem
zrcadlova skrinka
TOP PRODUKT
5 436 Kč
B-W-100
amelia50 cersania
3 573 Kč
AMELIE-50CERSANIA2
amelie50 55 AMELIE-55-CERSANIA
amelie60 skrinka
4 390 Kč
AMELIE-60-T-3-CERSANIA
amelie65
Tip
AMELIE-65-CERSANIA
6169 kingsbath aqua easy 55 zrcadlova galerka Z55-ECO
Nahoru
Další produkty