SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Nevíte si rady?

Nevíte si rady s výběrem? Jsme tu pro Vás. 

Nejsme žádnými nováčky v oboru a naše společnost má opravdu pevné základy. Na trhu jsme již dlouhých 20 let a za tu dobu jsme opravdu načerpali mnoho znalostí a zkušeností. Sledujeme pro Vás ty nejnovější trendy a styly a to vše se odráží v naší nabídce.

Pokud tedy máte nějaký dotaz, ať už technického rázu nebo potřebujete poradit s designem či vhodností umístění produktu do Vaší koupelny, nevíte zda k sobě vybrané produkty "pasují", zda se hodí do Vaší koupelny, neváhejte se na nás obrátit. Nemáte čas sledovat současné trendy? Nevíte, co a jak si vybrat? Nevadí, jsme tu pro Vás. Svou práci děláme s láskou už mnoho let a troufáme si tak tvrdit, že jsme opravdovými odborníky na výše zmíněné problematiky. Poradíme Vám dle našeho nejlepšího svědomí, tak abyste se staly našimi spokojenými zákazníky a vždy se na nás s důvěrou obrátili.
 
Nejlepší je vždy návštěva kamenné prodejny ve Dvoře Králové nad Labem, kde se Vám dostane opravdu vzorné péče a relevantních informací s bonusem toho, že si mnoho produktů můžete prohlédnout tzv. na vlastní oči a vyzkoušet si jejich parametry. Protože ale rozumíme tomu, že ne vždy lze návštěvu kamenné prodejny zrealizovat, jsme připraveni Vám vyjít vstříc i na dálku. Po telefonu se Vám pokusíme poskytnout opravdu fundované odpovědi a v případě zájmu lze individuálně nafotit i zboží, které máme vystavené a máte o něj zájem.
 
Chcete se inspirovat námi zpracovanými koupelnami? Potom klikněte ZDE.
Zajímá Vás galerie našich vizualizací? Potom klikněte ZDE.
Chcete nás kontaktovat? Potom klikněte ZDE.
 
Vaše Aplomo
 
mceclip0