SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Sempre

Krásná, nekomplikovaná série skříněk s porcelánovými umyvadly. Čisté linie a hranaté tvary vévodí designu této jednoduché série v bílém lesku. Na výběr zde máte mezi skříňkami na nožičkách nebo závěsnými a je již na Vás, kterou variantu zvolíte. Největší výhodou této série je velikost skříněk s umyvadly, protože série Sempre má velice úzké provedení (hloubku umyvadla od zdi po okraj), takže je vhodná do opravdu malých koupelen, toalet anebo do koupelen, kde se skříňka s umyvadlem umísťuje například blízko dveří.
Další výhodou, kterou je třeba zmínit, že je tato série osazena porcelánovými umyvadly. Porcelán je velice ušlechtilý materiál, který se od keramiky liší nejen způsobem zpracování, ale i svou strukturou, přičemž porcelán je litý do forem a pálený při vyšších teplotách než keramika, což způsobuje větší preciznost provedení a menší pórovitost výrobku a díky tomu je zde jednodušší údržba a čištění umyvadla. Porcelánové umyvadlo je krásně slinuté, čistě bílé a pevné.
Série Sempre je vždy dodávána již ve složeném stavu, takže se nemusíte zdržovat montáží a můžete si prakticky bez odkladu užívat svého nového koupelnového nábytku.
Velice podobnou sérií je například série Eliba, kde mají již umyvadla standardní rozměry a můžete si zde vybrat doplňkové skříňky a galerky perfektně se hodící k sérii Sempre.

Nejprodávanější