3D návrhy koupelny

KROK ZA KROKEM K VYSNĚNÉ KOUPELNĚ

  • připravte nám půdorys Vaší koupelny
  • sdělte nám Vaše preference a přání 
  • pomůžeme Vám vybrat správný obklad, dlažbu a veškeré zařizovací předměty
  • tvoříme s láskou

Vizualizace Vaší koupelny

Vizualizace koupelen je naší další silnou stránkou. Naše služba je pro zákazníka velice příjemná a užitečná. Vše spolu diskutujeme a jdeme krok za krokem k vysněnému cíli, vše má logiku, vše je technicky i prakticky "vychytané" a co víc, je to designově vyladěné. Využijte našeho smyslu pro detail a designového cítění, nechte se vést, nechte si poradit anebo jděte tvrdě za svým :) Vždyť koupelna již dávno není pouhým místem určeným k očistě, koupelna je Vaše soukromá svatyně, kde se máte zrelaxovat, odpočinout si a udělat tečku za namáhavým dnem a to vše umíme s citem zařídit a to za velice příjemné ceny.

Jak budete vypadat Vaše zpracovaná vizualizace si můžete prohlédnout ZDE.

Jak si nechat vytvořit vizualizaci nové koupelny

3D návrhy pro Vás tvoříme na nejmodernějším vizualizačním programu CAD decor s profesionálním raytracingem.

Tvorba vizualizací nás baví a je pro nás i koníčkem, což se pochopitelně na výsledné kvalitě ve velké míře projevuje, Vaši koupelnu vymazlíme, vymyslíme a zdokonalíme, tak aby splňovala Vaše sny a představy.

Takže jak se tedy podívat do budoucnosti, aniž by se cokoliv bouralo nebo stavělo:

1. Rozměry

Potřebujeme základní rozměry místnosti. Stačí lehce načrtnutý půdorys s výškou stropu. Zakótujte prosím dveře a případná okna, nezapomeňte na výšku parapetu od země, hloubku parapetu a pokud jsou, tak předezdívky či sokly. Vše stačí opravdu velice neuměle, velké rýsování je zbytečné, protože zbytek už je na nás.


2. Vybavení a rozmístění

Je potřeba vědět, jaké vybavení do koupelny chcete a kam bychom ho měli umístit. I v tom Vám můžeme pomoci a nevadí nám, když přijdete bez "představy". Opravdu se Vám a Vaší koupelně budeme důkladně věnovat a společně dojdeme k vysněnému cíli.


3. Obkládání koupelny

K obkládání (je nutné mít vybrané konkrétní obklady) koupelny přistupujeme v konečné fázi a opravdu si dáváme záležet, tak trochu se tím mazlíme a vymýšlíme, plánujeme, tvoříme a pak, pak jsme najednou všichni, za požehnání kočky AploMačky, spokojeni a začínáme dělat profesionální náhledy srovnatelné s reálnými fotografiemi koupelen.

 

Jaká je cena 3D návrhu koupelny od Aploma?

Cena za 3D návrh koupelny je 2.000,- Kč, (koupelna + WC) 2.500,-. Tato částka se v plné výši vrací, pokud odeberete obklady a dlažby v minimální hodnotě 20.000,- Kč plus zařizovací předměty do koupelny v minimální hodnotě 20.000,- , tzn. v součtu 40.000,-, Kč. Tato služba je tedy po splnění obou podmínek, tj, odběru dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů ve výše uvedených minimálních hodnotách zdarma. Profesionální náhledy (cca 6-12ks) dle velikosti koupelny zasíláme přímo k Vám na email, na vyžádání Vám můžeme připravit i kladečský plán. Tisk náhledů není v ceně, tisk jednoho náhledu v barvě stojí 20,- Kč. V ceně návrhu jsou i případné změny v obložení koupelny ve zvolené sérii obkladů, nikoli však kompletní výměna obkladů či změna dispozice koupelny, tato služba je dále zpoplatněna částkou 1.500,- Kč a je nevratná. Vizualizace té samé koupelny, ale s jinak zvolenou dispozicí a jinou sérií obkladů, jako druhá varianta k variantě stávají, je zpoplatněna částkou 2.000,- a tato částka je nevratná.

Je třeba mít jasnou představu?

Pokud máte jasno a víte, jak by měla Vaše koupelna vypadat, tak pouze zhotovíme vizualizaci Vaší koupelny, pokud představu nemáte, nevadí, my Vám velice rádi pomůžeme, nejprve si Vás "oťukáme" a pak vše zhmotníme, dáme tomu tvary, nápad, účelnost a švih. Určitě budete spokojeni. 

Cenová nabídka

Po zhotovení vizualizace koupelny a konkrétního výběru zařizovacích předmětů Vám zhotovíme cenovou nabídku kompletního vybavení Vaší koupelny. V nabídkách hodně využíváme různé akční nabídky, platné pro určité období. V okamžiku, kdy se rozhodnete, že takto by to mělo být, vytvoříme z nabídky objednávku, na kterou je potřeba složit 30% zálohu (převodem či v hotovosti), tímto si garantujete ceny z objednávky až do odebrání zboží. Termín odběru zboží řešíme velice volně a individuálně, takže si nemusíte dělat starosti, že nemáte věci kam dát, u nás jsou až do doby odběru v bezpečí. Kočka AploMačka je mimochodem i skvělý hlídač, jak výhodných cen, tak zboží.

Jak budete vypadat Vaše zpracovaná vizualizace si můžete prohlédnout ZDE.

 

3D galerie