SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Sprchové kouty - komplety s vaničkou

V této nabídce naleznete sprchové kouty včetně sprchových vaniček a tak již nemusíte zjišťovat, která vanička pasuje ke kterému sprchovému koutu. Nabízíme sprchové kouty s hlubokou, anebo nízkou vaničkou, při takové volbě záleží na především na Vašem pohodlí. Hluboké vaničky povětšinou obsahují integrované sedátko, díky kterému bude mít každý uživatel pohodlí při sprchování.

Složení sprchového koutu

Sprchové kouty se tedy skládají ze skleněných stěn, v mnoha případech z profilů, ale i bez. Pokud je sprchový kout bezrámový, jedná se o výbornou, designovou variantu sprchového bezbariérového koutu. Nejoblíbenějším typem sprchových koutů v menších koupelnách jsou určitě kouty čtvrtkruhové, které setří místo v koupelně. Pokud však setřít místem nepotřebujete, nebojte se vybírat ze sprchových koutů čtvercových nebo obdélníkových.

Sprchové kouty s vaničkou či bez

Nabízíme pro Vás sprchové kouty včetně sprchové vaničky, abyste již nemuseli zdlouhavě vybírat vhodnou kombinace těchto dvou položek. Pokud si však přejete nakombinovat sprchový kout s vaničkou sami, není problém. Sprchové vaničky se vyrábí z litého mramoru, akrylátu, ABS plastu nebo keramiky. Oblíbenou variantou jsou v poslední době sprchové kouty s instalací přímo na podlahu odtokového žlabu / odtokového kanálku. 

Nejprodávanější

61 položek celkem
3520 aplomo jassy 80x80 sprchovy kout s vanickou
Tip TOP PRODUKT
9 790 Kč
888/80X2
grenoble
od 12 190 Kč
+ další
12384/80X
Snímek obrazovky 2024 01 30 122906 Y8706B
Nahoru
Další produkty