SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

O nás

PŘEDSTAVENÍ 

Velice si vážíme toho, že jste navštívili naše stránky a náš e-shop a proto bychom se Vám chtěli představit. Jsme královédvorská rodinná firma zaměřená na prodej vybavení koupelen. Veškeré zboží, které Vám zákazníkům nabízíme, pečlivě vybíráme a snažíme se do vybavení koupelen vnést čerstvý vzduch. V naší nabídce nenaleznete běžný sortiment, který nabízí klíčový prodejci koupelen v Čechách, takový další obchod již u nás není potřeba. Proto jsme se vydali jiným, i když pro nás tím složitějším směrem, který jak se dlouholetou praxí ukázalo, je tím správným a těšíme se tak mezi zákazníky velké popularitě, což svědčí o tom, že svou práci děláme dobře a hlavně s láskou. A proto jsme Aplomo mceclip0

V oblasti koupelnového vybavení se pohybujeme již 25 let. Naši vlastní společnost Aplomo s.r.o., zaměřenou na vybavení koupelen, jsme založili na konci roku 2011 a ukázalo se to být velmi dobrým krokem, kterého jsme nikdy ani v nejmenším nezalitovali. Ve své kariéře jsme vždy měli problém podřizovat se všeobecnému diktátu a tlaku velkých společností v oboru a vždy jsme věřili, že tou nejsprávnější cestou je cesta vlastní a tak po více než deseti letech můžeme říct, že náš záměr se nám opravdu povedl a můžeme být právem pyšní na to, jak jiní a specifičtí dokážeme v tomto oboru být.

NABÍDKA

Nabídka, kterou pro Vás každým dnem aktualizujeme je vybírána s velkou precizností a nadčasovostí a splňuje tak všechna požadovaná kritéria, jako jsou kvalita, nadčasový design a velmi zajímavé ceny. Snažíme se, aby naše produkty byly dostupné pro všechny. Pro většinu zboží na našem e-shopu jsme přímými  a výhradními dovozci do Čech. Zakládáme si na tom, že zboží nepřekupujeme, ale na přímo dovážíme, čímž jsme pro naše zákazníky opravdu velmi zajímavými a hlavně jsme schopni udržet stále výborné ceny. Za zmínku stojí zejména velmi široká nabídka koupelnového nábytku, který prodáváme přímo pod naší privátní značkou  KB logo a necháváme ho vyrábět na nejmodernějších evropských linkách. 
Nabízenému sortimentu opravdu rozumíme a máme velké zkušenosti v oboru. Tyto neváháme předat dál a snažíme se, aby každý náš zákazník byl maximálně informován o produktech v naší nabídce a jeho volba byla vždy tou pravou. Stále vylepšujeme popisy zboží, přidáváme fotografie a nákresy. Pokud si i tak nebude jistí, neváhejte se na nás obrátit písemně anebo telefonicky, rádi Vám poradíme. 

Nabízíme Vám komplexní vybavení koupelen jako jsou vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, masážní a sprchové boxy, umyvadla, WC mísy, kombinované WC, odtokové žlaby, vodovodní baterie, sprchové sety, masážní panely, luxusní koupelnové doplňky a mnoho dalšího, náš sortiment je opravdu pestrý.

Pokud dáváte přednost výběru dle určeného stylu, vytvořili jsme pro Vás tematické stylové kategorie, jako Black Edition, Gold Edition, Retro Edition, Color Edition, Vayer style.

KAMENNÁ PRODEJNA A VLASTNÍ SKLADY

Dobrou volbou je určitě návštěva naší velké kamenné prodejny ve Dvoře Králové nad Labem, kde se snažíme vystavovat ty nejvíce žádané produkty a dostane se Vám zde i odborného výkladu. Za zmínku stojí zejména velké množství vystaveného koupelnového nábytku, sprchových koutů a masážní boxů a mnoha dalšího. Navíc si na naší prodejně můžete prohlédnout a objednat i obklady a dlažbu, kterou primárně na e-shopu nenabízíme. Více se můžete dozvědět v sekci kamenná prodejna.
Výhodou návštěvy kamenné prodejny ve Dvoře Králové jsou i velké centrální vlastní sklady, takže v případě potřeby si můžete zboží rovnou zakoupit a odvést. Bez nadsázky se dá říct, že koupelnu u nás vybavíte na počkání, protože skladem držíme veškerý druhový zařizovací sortiment v obrovském výběru, který je v tomto rozsahu doménou pouze u klíčových firem v oboru v ČR a troufáme si tvrdil, dle ohlasu zákazníků, že tyto společnosti v pestré nabídce a reálném zaskladnění leckdy v mnohém předčíme. Jediné obklady a dlažby jsou na objednávku a to s minimální dodací dobou, pokud je u výrobce vše jak má být.
Vybrané zboží si lze zakoupit a ve skladu zarezervovat pro potřebnou dobu do realizace Vaší koupelny. Tato služba je zejména v dnešní době velice důležitá a to zejména kvůli skutečnosti, že výrobky raketově zdražují a je čím dál běžnější jejich dlouhodobá nedostupnost z důvodu nedostatku výrobních materiálů. I přesto se málokdy stane, že byste od nás odešli s nepořízenou. S naprostou profesionalitou a znalostí oboru o Vás bude postaráno, tak jako nikde jinde, přeci jenom 20 let v oboru je už znát :)

Podívejte se, jak je pro Vás Vaše objednávka připravována.

VIZUALIZACE KOUPELEN

Samozřejmostí jsou i profesionální 3D návrhy - vizualizace koupelen, o kterých více dočtete v sekci 3D návrhy.

 

Těšíme se na Vás, Vaše Aplomo mceclip0-1

 


Rozloha prodejny je 400 m².
Rozloha skladů je 2500 m².