SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Koupelnové skříňky vysoké

Aby byla Vaše koupelna dokonalým místem, myslíme na kompletní koupelnový nábytek tak, aby každá koupelna vybavená právě naším nábytkem, dávala smysl. Díky vysokým koupelnovým skříňkám totiž každý získá nejen krásný design koupelny, navíc v kombinace se skříňkou s umyvadlem, ale především mnoho výhod, které tyto skříňky nabízí.

Výhody vysokých koupelnových skříněk

Obrovskou výhodou vysokých skříněk je především jejich bohatý úložný prostor, který v koupelně právě často chybí. Vysoké skříňky jsou tedy nejen velice praktické, navíc ale doplní koupelnu tak, aby místnost tvořila dokonalou souhru koupelnového nábytku. Díky vysokým skříňkám využijete mnoho vzniklého úložného místa pro ručníky, kosmetiku a nebo spotřebiče (fén na vlasy, žehlička, kulma apod.).

Koš na prádlo ve vysoké koupelnové skříňce

Některé typy vysokých skříněk nabízí velmi praktický koš na prádlo, což jistě ocení každý, jehož pračka se nachází ve stejné místnosti. Do koše na prádlo se taktéž dají odkládat ručníky. Tyto skříňky jsou řešeny stejně jako ostatní nábytek do koupelny z naší nabídky.

Bohatý výběr vysokých skříněk do koupelny

Vybírat lze ze skříněk závěsných, anebo ze skříněk na nožičkách, záleží pouze na Vás, kterou variantu upřednostníte. Pokud jste si však vybrali skříňku s košem, tak ta se vyrábí pouze ve variantě provedení na nožičkách. Vybírat ale můžete i z různých typů designu, barevného provedení, vnitřního uspořádání a rozměrů. 

Nejprodávanější

70 položek celkem
manhy 170 sloupek white
6 921 Kč
MHP-170W
Kingsbath Oscaro 190 doplňkový sloupek s košem, vysoký (Orientace Levá)
Tip
+ další
OSCAR-P-5-35P-K/LEVA
Nahoru
Další produkty