SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Baterie na umyvadlo

Stylová umyvadlová baterie pro všechny umyvadla

Umyvadlová baterie je klíčovým doplňkem každé koupelny. Můžeme je rozdělit do několika druhů. Prvním a zároveň nejčastějším typem umyvadlové baterie je stojánková baterie. Pravděpodobně největší výběr umyvadlových baterií naleznete právě v této kategorii. Jedná se klasické umyvadlové baterie, které se umisťují do otvoru v umyvadle anebo přímo na desku. Stojánkové umyvadlové baterie jsou neoblíbenějším způsobem řešení, proto jich lze v naší nabídce spatřit opravdu mnoho. Jejich instalace a následná údržba je velice jednoduchá. Tato kategorie se poté dělí na další dvě důležité podkategorie – nízké a vysoké. U stojánkových baterií je nutno dopředu zvolit baterii o správné výšce vývodu, tak aby nebyla příliš vysoká či nízká. Pokud je výtok umístěn moc vysoko, dochází k nepříjemnému rozprsknutí vody při dopadu na dno umyvadla. Nízce položený výtok pak znesnadňuje umývání rukou kvůli nedostatku prostoru.

agawa

Nástěnná baterie pro umístění přímo na zeď

Dalším typem umyvadlové baterie je nástěnná baterie. Nástěnnou baterii povětšinou volí zákazníci, kterým by se mohla stojánková baterie jakýmkoliv způsobem plést. Jedná se o praktický způsob řešení umyvadlových baterií, kdy je baterie nainstalována přímo na zeď. Veškeré nástěnné baterie v naší nabídce mají rozteč 150 mm, proto je důležité se takto zařídit. Nástěnné typy lze umístit jak do koupelny, tak kuchyně.

Designové řešení podomítkových baterií

Posledním druhem jsou podomítkové baterie. Zde se jedná o z jedno nejmodernějších provedení. Takové řešení často volí zákazníci, kteří si potrpí na detailech. Podomítková baterie se vyznačuje elegancí a čistými liniemi, dodá každé koupelně na dokonalém vzhledu. Ve většině případech je po instalaci přiznané pouze ramínko a páčka, zbytek baterie se nachází ve zdi, což působí čistým a jednoduchým dojmem. Design umyvadlové baterie je jen na Vás. V naší nabídce najdete spoustu tvarů a barev. V posledních letech jsou však nejmodernější hranaté tvary v černé elegantní barvě.