SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Vana

Není nad odpočinek ve vaně

Nedílnou součástí takřka každé koupelny je vana. Proto vanám v našem sortimentu věnujeme opravdu velkou část naší nabídky tak, aby si u nás vybral každý. V naší nabídce naleznete vany všech možných rozměrů a designových variant. Co se týče materiálů, nabízíme vany akrylátové a vany z litého mramoru, a to z důvodu dlouhodobé životnosti, stálosti a především kvality. Vany z ABS plastu u nás neuvidíte, tento materiál zkrátka nepovažujeme za spolehlivý a dlouhodobě užitný. Zároveň tak u nás nepořídíte vanu plechovou, protože dle nás nezapadá do konceptu moderní koupelny.

quadro

Vysoká kvalita našich van

Vany v naší nabídce mají prodlouženou záruční dobu na 5 nebo 10 let, což svědčí o jejich prémiové kvalitě a důvěře v použitých materiálech. Pro snadnější orientaci je u nás kategorie van rozdělena dle délek vany, šíře vany, materiálu anebo třeba tvaru!
Pokud v koupelně nemáte dostatek místa pro umístění sprchového koutu i vany, je dobré důkladně promyslet, která varianta je vám bližší. Důležitým parametrem v tomto rozhodování je také Váš věk nebo případně tělesná omezení. Pokud se však vany nechcete v žádném případě vzdát, máme pro Vás řešení v podobě vany pro seniory. Pokud patříte mezi milovníky designu, nabízíme Vám bohatou nabídku volně stojících van.

 

« zpět