SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

3D návrh - krok za krokem

Vizualizace koupelen je naší další silnou stránkou. Naše služba je pro zákazníka velice příjemná a užitečná. Vše spolu diskutujeme a jdeme krok za krokem k vysněnému cíli, vše má logiku, vše je technicky i prakticky "vychytané" a co víc, je to designově vyladěné. Využijte našeho smyslu pro detail a designového cítění, nechte se vést, nechte si poradit anebo jděte tvrdě za svým :) Vždyť koupelna již dávno není pouhým místem určeným k očistě, koupelna je Vaše soukromá svatyně, kde se máte zrelaxovat, odpočinout si a udělat tečku za namáhavým dnem a to vše umíme s citem zařídit a to za velice příjemné ceny.

3D návrh

Jak si nechat vytvořit vizualizaci nové koupelny?

3D návrhy pro Vás tvoříme na nejmodernějším vizualizačním programu CAD decor s profesionálním raytracingem. Tvorba vizualizací nás baví a je pro nás i koníčkem, což se pochopitelně na výsledné kvalitě ve velké míře projevuje, Vaši koupelnu vymazlíme, vymyslíme a zdokonalíme, tak aby splňovala Vaše sny a představy. Takže jak se tedy podívat do budoucnosti, aniž by se cokoliv bouralo nebo stavělo:
3D návrh

1. ROZMĚRY

Potřebujeme základní rozměry místnosti. Stačí lehce načrtnutý půdorys s výškou stropu. Zakótujte prosím dveře a případná okna, nezapomeňte na výšku parapetu od země, hloubku parapetu a pokud jsou, tak předezdívky či sokly. Vše stačí opravdu velice neuměle, velké rýsování je zbytečné, protože zbytek už je na nás.
3D návrh

2. VYBAVENÍ A ROZMÍSTĚNÍ 

Je potřeba vědět, jaké vybavení do koupelny chcete a kam bychom ho měli umístit. I v tom Vám můžeme pomoci a nevadí nám, když přijdete bez "představy". Opravdu se Vám a Vaší koupelně budeme důkladně věnovat a společně dojdeme k vysněnému cíli.
3D návrh

3. OBKLÁDÁNÍ KOUPELNY

K obkládání (je nutné mít vybrané konkrétní obklady) koupelny přistupujeme v konečné fázi a opravdu si dáváme záležet, tak trochu se tím mazlíme a vymýšlíme, plánujeme, tvoříme a pak, pak jsme najednou všichni, za požehnání kočky AploMačky, spokojeni a začínáme dělat profesionální náhledy srovnatelné s reálnými fotografiemi koupelen.

Jaká je cena 3D návrhu koupelny od Aploma?

Cena za 3D návrh koupelny je 2.000,- Kč, (koupelna + WC) 2.500,-. Tato částka se v plné výši vrací, pokud odeberete obklady a dlažby v minimální hodnotě 20.000,- Kč plus zařizovací předměty do koupelny v minimální hodnotě 20.000,- , tzn. v součtu 40.000,-, Kč. Tato služba je tedy po splnění obou podmínek, tj, odběru dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů ve výše uvedených minimálních hodnotách zdarma. Profesionální náhledy (cca 6-12ks) dle velikosti koupelny zasíláme přímo k Vám na email, na vyžádání Vám můžeme připravit i kladečský plán. Tisk náhledů není v ceně, tisk jednoho náhledu v barvě stojí 20,- Kč. V ceně návrhu jsou i případné změny v obložení koupelny ve zvolené sérii obkladů, nikoli však kompletní výměna obkladů či změna dispozice koupelny, tato služba je dále zpoplatněna částkou 1.500,- Kč a je nevratná. Vizualizace té samé koupelny, ale s jinak zvolenou dispozicí a jinou sérií obkladů, jako druhá varianta k variantě stávají, je zpoplatněna částkou 2.000,- a tato částka je nevratná.

3D návrh

Je třeba mít přesnou a danou představu o tom, jak má koupelna vypadat?

3D návrh

Vůbec ne! Se vším Vám poradíme. 

Pokud však máte jasno a víte, jak by měla Vaše koupelna vypadat, tak pouze zhotovíme vizualizaci Vaší koupelny. Pokud představu nemáte, nevadí, my Vám velice rádi pomůžeme, nejprve si Vás "oťukáme" a pak vše zhmotníme, dáme tomu tvary, nápad, účelnost a švih. Určitě budete spokojeni. 

Cenová nabídka 

Po zhotovení vizualizace koupelny a konkrétního výběru zařizovacích předmětů Vám zhotovíme cenovou nabídku kompletního vybavení Vaší koupelny. V nabídkách hodně využíváme různé akční nabídky, platné pro určité období. V okamžiku, kdy se rozhodnete, že takto by to mělo být, vytvoříme z nabídky objednávku, na kterou je potřeba složit 30% zálohu (převodem či v hotovosti), tímto si garantujete ceny z objednávky až do odebrání zboží. Termín odběru zboží řešíme velice volně a individuálně, takže si nemusíte dělat starosti, že nemáte věci kam dát, u nás jsou až do doby odběru v bezpečí. Kočka AploMačka je mimochodem i skvělý hlídač, jak výhodných cen, tak zboží.

krok po kroku k vysněné koupelně

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. 

 

Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou.
Aplomo

mceclip0