SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Luxus v koupelně? Volně stojící vany!

VOLNĚ STOJÍCÍ VANY GIULIANA A LEYA

luxusní koupelna

elegance bez kompromisů

Vana do stylové koupelny

Luxusní povrchová úprava

Vana do stylové koupelny

DESIGN

Vana do stylové koupelny

ORIGINALITA

Vana do stylové koupelny

JEDNODUCHOST

Vana do stylové koupelny

KVALITA

Vana do stylové koupelny

DVĚ VARIANTY PROVEDENÍ

Volně stojící vany GIULIANA a LEYA nabízíme ve dvou provedeních. Vanu lze pořídit takovou, která se instaluje přímo ze zdi, čímž lze uspořit místo, navíc se taková vana vejde i do menších koupelen. Pokud je však v koupelně dostatek místa a z estetického hlediska vyhovuje více vana, která je určena přímo do prostoru, lze vybrat vanu takovou, která se uloží kamkoliv bez toho, aniž by musela být u zdi.

DVĚ VARIANTY BAREV

Volně stojící vany GIULIANA a LEYA se vyrábí ve dvou barevných provedeních - v bílé a v bílo-černé. 
Bílo-černé provedení vany je velmi vhodné doplnit odtokem v černé barvě a jednoduše tak sladit celou koupelnu. Lze však vybírat z více barev odtoků - bílá, chromová, černá a nebo dokonce zlatá!

Vana do stylové koupelny
Vana do stylové koupelny
 

Specifikace materiálu

Vany ze sanitárního akrylátu se vyznačují především dokonale hladkým povrchem, díky němuž se velmi snadno udržují v čistotě. Akrylát je materiál s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, což znamená, že povrch výrobku udržuje teplotu vody po dlouhou dobu. Bezpečnost při používání zaručují protiskluzové a antibakteriální vlastnosti tohoto materiálu. Vzhledem k tomu, že akrylát je ve hmotě barvený, lze drobné škrábance snadno vyleštit.

Originální povrchové provedení

Tyto vany na první pohled zaujmou nejen svou mohutností, každého okouzlí především díky svému originálnímu provedení samotného vnějšího povrchu vany. Designové vroubkování vnějšího povrchu vany je naprostým luxusem!

Vana do stylové koupelny

koupelna bez kompromisů

 

Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou
Aplomo

mceclip0