SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Koupelnové doplňky Silia

Koupelnové doplňky Silia

Koupelnové doplňky jsou hlavní součástí každé koupelny. Vaší koupelně dodají krásný design a celkově koupelnu zútulní tak, aby byl Váš pobyt v koupelně, co možná nejpříjemnější. Sérii Silia nejvíce vystihuje lehký design, který se hodí do každé koupelny. Dále se Silia může pyšnit širokým sortimentem. V této sérii naleznete doplňky od WC kartáčů až po háčky, poličky nebo třeba skleničky. U každého doplňku si můžete vybrat ze šesti barev. Klasický chrom, elegantní lesklé zlato, designová matná černá, kartáčované zlato, kartáčovaný titan a kartáčovaný chrom neboli nikl. 

Výhody série Silia

Koupelnové doplňky Silia

Moderní design

I přes svou minimalistickou formu jsou doplňky Silia promyšlené a funkční. Všechny modely jsou stylově ucelené a harmonické, čímž vaší koupelně poskytnou atraktivní vzhled a maximální možnosti designu.
Koupelnové doplňky Silia

Skryté upevňovací prvky

Dokonale skryté montážní prvky napomáhají čistému a ucelenému vzhledu Součástí balení je kompletní instalační sada.
Koupelnové doplňky Silia

Vysoce kvalitní materiál

Příslušenství je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi, takže je robustní a odolné. Jedná se o materiál, který je odolný vůči vlhkosti a korozi. Rafinovaný tvar a mimořádně působivá povrchová úprava zajišťují trvanlivost výrobku.
Koupelnové doplňky Silia

Tvary pro snadné čištění

Dokonale hladké povrchy se velmi snadno udržují v čistotě. Stačí je otřít měkkým vlhkým hadříkem.
Koupelnové doplňky Silia

Háček Silia v černé barvě

Háček Silia je navzdory svému jednoduchému tvaru velmi promyšlená pomůcka. Umožňuje udržovat pořádek v kuchyni, koupelně nebo na chodbě. Je vyroben z kvalitní mosazi. Černá matná povrchová úprava potěší milovníky originálních a moderních interiérů. Jednoduchý háček se skvěle kombinuje s ostatními doplňky Silia v černé barvě.

Silia háček na ručník v černé barvě

Věšák Silia v barvě titan

Kulatý věšák na ručníky se jistě stane Vaší oblíbenou ozdobou koupelny. Vyznačuje se moderním designem a vysokou kvalitou zpracování. Věšák zaujme svým originálním, subtilním tvarem a propracovanou povrchovou úpravou. Je vyroben z kvalitní mosazi, je velmi odolný a má dlouhou životnost, takže vám bude sloužit dlouhá léta. Zařízením koupelny v titanovém provedení máte jistotu, že bude vždy atraktivní a elegantní.

Silia věšák v barvě titan
Koupelnové doplňky Silia
Koupelnové doplňky Silia

Sklenička s držákem Silia

Nástěnná sklenička na zubní pastu a kartáčky je mimořádně praktický doplněk, který vám pomůže udržet pořádek v koupelně. Je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi a působí mimořádně elegantně a robustně. Povrchová úprava z kartáčované oceli se hodí do mnoha různých koupelnových úprav. Je to nepostradatelný předmět pro ty, kteří si v interiéru cení jak funkčnosti, tak estetiky.

Sklenička s držákem Silia

WC kartáč Silia

WC štětka s nádobkou je nezbytným doplňkem každé koupelny. Kromě praktických aspektů může být také dekorativním prvkem. Je vyrobena z mosazi ve zlatém lesklém provedení. Zlaté doplňky se dobře hodí k bílé nebo černé barvě. Jsou ideální pro aranžmá ve stylu vintage.

Silia WC kartáč ve zlaté barvě
Koupelnové doplňky Silia
Koupelnové doplňky Silia

3-funkční držák na toaletní papír a WC kartáč

Stojan na papír Silia je mimořádně funkční doplněk, který se skládá z držáku na papír, držáku na zásoby papíru a WC kartáče. Stojan je mimořádně odolný, vyrobený z mosazi. Matně černá povrchová úprava se skvěle hodí do moderních koupelen a koupelnových showroomů.

Silia 3-funkční držák na toaletní papír a WC kartáč

Ke koupelnovým doplňkům můžete krásně ladit další produkty ze série Silia. 

Veronika ve spolupráci s kočkou AploMačkou
Aplomo

mceclip0