SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Galerka do koupelny

Nezbytný doplněk do koupelny v podobě zrcadlové galerky

Koupelnové galerky jsou elegantní a praktické doplňky, které poskytují úložný prostor a zároveň esteticky obohacují celkový vzhled koupelny. Koupelnové zrcadlo můžeme vyřešit několika způsoby. Jedním z nejvíce praktických řešení je bezesporu závěsná zrcadlová skříňka s úložným prostorem neboli galerka. V případě, že Vám v koupelně chybí dostatek úložného místa anebo si zkrátka nepřejete, aby byly kartáčky na zuby nebo ostatní hygienické potřeby všem na očích, doporučujeme právě takové řešení. Koupelnové galerky jsou ideálním řešením pro menší koupelny, kde jsme omezeni na dostatku úložného prostoru.

auriga

V naší nabídce naleznete několik druhů koupelnových závěsných skříněk. Prvním druhem jsou galerky, kde po bocích zrcadla najdeme úložný prostor v podobě skříněk s poličkami uvnitř. Tato varianta je velmi praktická v udržování čistého zrcadla, jelikož na něj není potřeba sahat pro otevření úložného prostoru. Druhým typem galerek jsou skříňky, kde se úložný prostor nachází za zrcadlem, tudíž otevírací část galerky je samotné zrcadlo. Směr otevírání se také může lišit. Většina galerek se otevírá klasickým pantovým systémem neboli do stran. Ostatní se otevírají vyklápějícími dvířky neboli směrem nahoru. Tento typ skříněk působí velmi jednoduše, a proto se skvěle hodí do minimalistických koupelen.

Galerky s osvětlením pro dokonalý design koupelny

Osvětlení koupelnových závěsných skříněk hraje také velkou roli. U našich galerek můžete naleznout LED osvícení nebo LED podsvícení. Skříňky s LED osvícením obsahují světlo, které se připevňuje na vrchní stranu galerky. Naopak skříňky s LED podsvícením mají již LED světlo zabudované uvnitř skříňky. Tento typ osvětlení je velmi designový. Posledním řešením osvětlení jsou bodová světla na vrchní straně skříňky.

queen

Koupelnové galerky mohou být vyrobeny hned z několika materiálů. U našich skříněk však nejčastěji najdete MDF desky, které strukturou mohou připomínat dřevotřísku. MDF deska má však vyšší hustotu, což ji dělá kvalitnější. Design skříněk může být spíše minimalistický anebo naopak zdobený. Výběr však záleží pouze na Vás.

 

« zpět