Prodejna

PŘEDSTAVENÍ 

Velice si vážíme toho, že jste navštívili naše stránky a náš e-shop a proto bychom se Vám chtěli představit. Jsme královédvorská rodinná firma zaměřená na prodej vybavení koupelen. Veškeré zboží, které Vám zákazníkům nabízíme, pečlivě vybíráme a snažíme se do vybavení koupelen vnést čerstvý vzduch. V naší nabídce nenaleznete běžný sortiment, který nabízí klíčový prodejci koupelen v Čechách, takový další obchod již u nás není potřeba. Proto jsme se vydali jiným, i když pro nás tím složitějším směrem, který jak se dlouholetou praxí ukázalo, tím správným a těšíme se tak mezi zákazníky velké popularitě, což svědčí o tom, že svou práci děláme dobře a hlavně s láskou. A proto jsme Aplomo - koupelny s láskou. 

NABÍDKA

Nabídka, kterou pro Vás každým dnem aktualizujeme je vybírána s velkou precizností a nadčasovostí a splňuje tak požadovaná designová kritéria s kvalitou a velmi zajímavými cenami. Snažíme se, aby naše produkty byly dostupné pro všechny. Pro většinu zboží na našem e-shopu jsme přímými  a výhradními dovozci do Čech. Zakládáme si n tom, že zboží nepřekupujeme, ale na přímo dovážíme. Koupelnový nábytek prodáváme přímo pod svou značkou Kingsbath a necháváme ho vyrábět na nejmodernějších evropských linkách.
Nabízenému sortimentu opravdu rozumíme a máme velké zkušenosti v oboru. Tyto neváháme předat dál a snažíme se, aby každý náš zákazník byl maximálně informován o produktech v naší nabídce a jeho volba byla vždy tou pravou. Stále vylepšujeme popisy zboží, přidáváme fotografie a nákresy. Pokud si i tak nebude jistí, neváhejte se na nás obrátit písemně anebo telefonicky, rádi Vám poradíme. 
Nabízíme Vám komplexní vybavení koupelen jako jsou vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, masážní a sprchové boxy, umyvadla, WC mísy, kombinované WC, odtokové žlaby, vodovodní baterie, srprchové sety, masážní panely a mnoho dalšího, náš sortiment je opravdu pestrý.

KAMENNÁ PRODEJNA A VLASTNÍ SKLADY

Dobrou volbou je určitě návštěva naší velké kamenné prodejny ve Dvoře Králové nad Labem, kde se snažíme vystavovat ty nejvíce žádané produkty a dostane se Vám zde i odborného výkladu. Za zmínku stojí zejména velké množství vystaveného koupelnového nábytku, sprchových koutů a masážní boxů a mnoha dalšího. Navíc si na naší prodejně můžete prohlédnout i obklady a dlažbu, kterou primárně na e-shopu nenabízíme. Více se můžete dozvědět v sekci kamenná prodejna.
Výhodou návštěvy kamenné prodejny ve Dvoře Králové jsou i velké centrální vlastní sklady, takže v případě potřeby si můžete zboží rovnou zakoupit a odvést. Bez nadsázky se dá říct, že koupelnu u nás vybavíte na počkání, protože skladem držíme veškerý druhový zařizovací sortiment v obrovském výběru, který je v tomto rozsahu opravdu pouze u klíčových firem v oboru v ČR a troufáme si tvrdil, dle ohlasu zákazníků, že tyto společnosti v pestré nabídce a reálném zaskladnění leckdy v mnohém předčíme. Jediné obklady a dlažby jsou na objednávku a to s minimální dodací dobou, pokud je u výrobce vše jak má být.
Vybrané zboží si lze zakoupit a ve skladu zarezervovat pro potřebnou dobu do realizace Vaší koupelny. Tato služba je zejména v dnešní době velice důležitá a to zejména kvůli skutečnosti, že výrobky raketově zdražují a je čím dál běžnější jejich dlouhodobá nedostupnost z důvodu nedostatku výrobních materiálů. I přesto se málokdy stane, že byste od nás odešli s nepořízenou. S naprostou profesionalitou a znalostí oboru o Vás bude postaráno, tak jako nikde jinde, přeci jenom 20 let v oboru je už znát :)

VIZUALIZACE KOUPELEN

Samozřejmostí jsou i profesionální 3D návrhy - vizualizace koupelen, o kterých více dočtete v sekci 3D návhy.

Takže vítejte tedy u nás.
Nechte se námi inspirovat.


Těšíme se na Vás, Vaše Aplomo - koupelny s láskou

 

prodejna

 

g30-1360556

 

PROČ NAVŠTÍVIT NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD

  • Možnost si zboží fyzicky prohlédnout
  • Možnost si zboží vyzkoušet
  • Osobní přístup, odborné a designové poradenství
  • Možnost vlastního okamžitého odběru zboží
  • Parkování u prodejny
  • Vlastní fyzické sklady
  • Existujeme, nejsme virtuální prodejna


Vystavené zboží pro vás:

Masážní boxy a sprchové boxy, sprchové kouty, bezrámové sprchové kouty, vany, koupelnový nábytek, skříňky s umyvadlem, vodovodní baterie, retro vybavení koupelny, masážní panely, sprchové sety, obklady a dlažby, koupelnové doplňky, závěsné WC komplety, sanitární keramika, odtokové žlaby a mnoho dalšího příslušenství.

 

 

499 498 999

Podpora prodeje, odborné poradenství:   774 710 293  (toto telefonní číslo používejte prosím pouze za účelem rychlého a jednoduchého poradenství ohledně produktů,, které nabízíme na našem e-shopu, jiná problematika zde nemůže být řešena.

 

Pracovní doba prodejny:

Naši prodejnu můžete navštívit od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 16:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Emailová podpora Aplomo koupelny:

aplomo@aplomo.cz                    všeobecné informace

objednavky@aplomo.cz             objednávky, dodávky

bara@aplomo.cz                        objednávky, dodávky

martina@aplomo.cz                   objednávky, dodávky

michaela@aplomo.cz                 objednávky, dodávky

manager@aplomo.cz                 management a marketing

servis@aplomo.cz                      technické záležitosti

 

Adresa a fakturační údaje: 

Aplomo s.r.o.
Slovany 3051
Dvůr Králové nad Labem
54401

IČO: 60110023
DIČ: CZ60110023

Číslo účtu: 107-789590297/0100

Vedeno u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5373