Prodejna

Prodejna ve Dvoře Králové nad Labem

Jsme přesvědčení o tom, že přestože internetový obchod je nejvíce vzkvétajícím odvětvím obchodu vůbec, tak existence kamenné prodejny, jako prezentačního showroomu pro náš e-shop, je naprosto nezbytná. Zákazník by se vždy měl mít kam přijet na zboží podívat a je pro nás tak důležité, abychom shlédnutí zboží naživo mohli našim zákazníkům poskytnout.
Jak zodpovědně přistupujeme k provozu našeho e-shopu, tak stejně zodpovědně přistupujeme k prodeji na naší kamenné prodejně ve Dvoře Králové nad Labem.

Naše prodejna a sklady se nacházejí v rozlehlém areálu na Slovanech. Prodejna má rozlohu 400 m² a sklady mají rozlohu 2500 m². To znamená, že Vaše návštěva se Vám vždy vyplatí, načerpáte u nás spoustu inspirace a hlavně můžete ihned, bez čekání, nakoupit a zboží si odvést.

Adresa kamenné prodejny:

Slovany 3051,
Dvůr Králové nad Labem, 54401

Otevírací doba kamenné prodejny:

Po - Pa   8:00 - 16:00

prodejna

g30-1360556

Proč navštívit náš showroom

  • Možnost si zboží fyzicky prohlédnout
  • Možnost si zboží vyzkoušet
  • Osobní přístup, odborné a designové poradenství
  • Možnost vlastního okamžitého odběru zboží
  • Parkování u prodejny
  • Vlastní fyzické sklady
  • Existujeme, nejsme pouze virtuální prodejna


Vystavené zboží pro Vás

Na naší prodejně pro Vás máme zhotovené tzv. výstavní kóje, které alternují malé reálné koupelny pro Vaši lepší prostorovou představu. Tyto kóje jsou vylepené aktuálními a populárními sériemi obkladů a dlažeb v těch nejnovějších trendech a v nejrozličnějších stylech, vybaveny jsou vanami, sprchovými kouty, sprchovými dveřmi, sanitární keramikou, vodovodními bateriemi a koupelnovým nábytkem, zkrátka vším, co do pořádné koupelny patří, tak aby Vaše představa mohla být naprosto dokonalá. Mimo tyto výstavní kóje zde máme také velkou výstavní plochu pro jednotlivé kusy koupelnového nábytku, takřka od všech sérií, které prezentujeme na našem e-shopu a také pro masážní a sprchové boxy a také sprchové kouty. Obklady a dlažby mimo výstavních kójí prezentujeme také na výstavních stojanech a panelech.

Níže můžete nahlédnout do galerie fotografií z naší prodejny, jak jsme již zmiňovali nahoře, prodejna prochází rekonstrukcí a my se již nemůžeme dočkat, až se Vám budeme moct pochlubit fotografiemi novými.

Adresa kamenné prodejny

Slovany 3051,
Dvůr Králové nad Labem, 54401

Otevírací doba kamenné prodejny

Po - Pa   8:00 - 16:00

499 498 999

Podpora prodeje, odborné poradenství:   774 710 293  (toto telefonní číslo používejte prosím pouze za účelem rychlého a jednoduchého poradenství ohledně produktů, které nabízíme na našem e-shopu, jiná problematika zde nemůže být řešena.

 Těšíme se na Vaši návštěvu Vaše Aplomo

mceclip0-1