SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Ossy - TOP koupelnový nábytek

top line Opět jsme pro Vás rozšířili výrobní řadu nábytku Top Line!  top line

Koupelnový nábytek Ossy

Ossy Vás na první pohled dozajista zaujme svým precizním provedením v podobě krásných prolisů, které se nacházejí na čelní straně skříňky, ať už se jedná o skříňku s umyvadlem, vysokou skříňku a nebo závěsnou skříňku. Bezesporu si nelze nevšimnout designového hranatého provedení celé skříňky a v případě skříňky s umyvadlem taktéž hranaté provedení umyvadla. Nábytek působí elegantně, jemně a nabízíme ho ve dvou barevných variantách - v bílé a grafitové úpravě. Obě dvě varianty jsou v dokonalém matném finiši. 

Krásné moderní prolisy 

prolisy

 

Ossy v bílém provedení

ossy-wh_1

Na fotografiích můžete spatřit, jak je možné koupelnový nábytek umístit tak, aby celá série dávala smysl. 

Ossy v grafitovém provedení

ossy-gr_1

Koupelnová skříňka s umyvadlem Ossy

Po objednání tohoto nábytku od nás obdržíte již sestavenou koupelnovou skříňku včetně umyvadla, tím Vám odpadává starost s jakýmkoliv sestavováním. Předností tohoto nábytku je materiál, ze kterého je umyvadlo vyrobeno. Jedná se o vysoce kvalitní a oblíbený litý mramor, který svou kvalitou a bezchybným vzhledem uživatele nezklame. Samotná skříňka nabízí perfektní úložný prostor a to v podobě dvou prostorných zásuvek (šuplíků). Úložný prostor v koupelně často chybí, proto tuto část výběru určitě nezanedbejte. Skříňku je potřeba zavěsit na zeď, jelikož se jedná pouze o provedení závěsného nábytku. Závěsná skříňka má určitě své výhody a to především takovou, že při úklidu nemusíte být opatrní na nožičky nábytku. Snadno a rychle v prostoru pod nábytkem zametete či setřete podlahu.

ossy-prostor

Umyvadlo z litého mramoru

Velice odolný a zároveň luxusní materiál litý mramor. Litý mramor Vám vydrží spoustu let přesně takový, jaký byl začátku. Samozřejmě je potřeba mu věnovat správnou péči a údržbu. Co konkrétně dělat a co nedělat si můžete přečíst v našem článku ohledně péče o koupelnový nábytek.

umyvadlo

 

Vysoké a doplňkové skříňky Ossy

Ke skříňce s umyvadlem Ossy by neměla chybět ani vysoká a nízká závěsná skříňka a jelikož se v tomto případě jedná o opravdu nádhernou skříňky, byla by škoda tuto sérii nezakoupit jako komplet. Skvělou výhodou takových skříněk je především jejich bohatý úložný prostor, který v koupelně právě často chybí. Skříňky jsou tedy nejen velice praktické, navíc ale doplní koupelnu tak, aby místnost tvořila dokonalou souhru koupelnového nábytku. Díky vysokým skříňkám využijete mnoho vzniklého úložného místa pro ručníky, kosmetiku a nebo spotřebiče (fén na vlasy, žehlička, kulma apod.) U skříněk nízkých získáte jak úložný prostor, tak perfektní kombinaci s ostatním nábytkem ze série Ossy.

  • Vysoká závěsná skříňka - 2x dvířka, 1x šuplík

 

  • Závěsná skříňka - 1x dvířka, 1x šuplík

A na závěr nesmí chybět zrcadlová skříňka Ossy

Skříňka se zrcadlem Ossy ve stejném provedení, jako ostatní nábytek v sérii Ossy - v bílé barvě či v barvě grafitové. Svou koupelnu dokonale vyladíte zrcadlovou skříňkou s LED osvětlením. Tato skříňka je v rozměru 80 cm, stejně jako skříňky s umyvadlem Ossy, dohromady tedy tvoří perfektní dvojku. Skříňka je rozdělena na tři části - dvě postranní skříňky a jedna přímo uprostřed. Vnitřní prostory jsou obohaceni o skleněné poličky. Takové vnitřní členění je nejideálnější pro kosmetiku a hygienické potřeby.

ossy-galerka

 Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou

mceclip0