SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Nové sprchové kouty a boxy Veduta

Pro naše zákazníky se stále snažíme obohacovat naší nabídku a dovolím si tak tvrdit, že nabídka sprchových koutů a boxů je opravdu bohatá! I přesto jsme ale přidali další novinky, které zaujmou snad každého. 

Mnoho zákazníků si přeje sprchový kout s hlubokou vaničkou. Takový typ sprchového koutu je velice oblíbeným řešením v domácnostech s malými dětmi, kterým lze dopřát pohodlnou koupel, pokud prostor v koupelně nedovolí umístit samostatnou vanu. Zároveň je ale velice pohodlný a praktický i pro dospělé.

Jednou z mnoho novinek je sprchový kout Veduta Evelina Plus, která dominuje především svým designovým tmavým provedením a dokonale se tak kombinuje s černými koupelnovými doplňky. Tento sprchový kout nabízíme hned ve dvou nejběžnějších rozměrech a to 80x80 a 90x90 cm. Vanička, která je součástí sprchového koutu, je vysoká 40 cm. Doporučujeme nahlédnout do nabídky sprchových setů v černé barvě!

Další novinkou, bezesporu jednou z nejoblíbenějších, je sprchový box Bali. Sprchový box vyniká především v tom, že obsahuje zadní stěny a je tak ze všech stran uzavřený. Bali si nás získalo, díky svému modernímu designu. Kombinace světlých zadních stěn, transparentních skel a černých profilů s vaničkou je přesně to, co spolu dává smysl. Sprchový box Bali obsahuje, včetně již zmíněného, také baterii se sprchou a držákem. Nabízíme ho v rozměrech 80x80 a 90x90 cm. Tento komplet je zkrátka bez chyby!

Dovolujeme si Vám představit také další nový kousek a to sprchový box Magdel. Tento sprchový box působí již o něco jemněji, než ten předchozí. Přestože má zadní stěny tmavé, profily jsou v chromové úpravě a vanička bílá. Součástí Magdelu je baterie s ruční sprchou a držákem sprchy. Sprchový box Magdel nabízíme v rozměrech 80x80 a 90x90 cm. V případě, že Vám více vyhovuje vanička hluboká, nemusíte zoufat, od toho je zde sprchový box Magdel Plus s vaničkou vysokou 32 cm.

  

Naší nabídku jsme také obohatili o velice oblíbený typ sprchových koutů se zdobenými skly. Mnoho zákazníků požaduje, aby byla skla sprchového koutu zdobená dekorem a přesně to nabízí sprchový kout Veduta Alba! Tento typ nabízíme již ve třech provedeních - s vysokou vaničkou a matnými skly s dekorem, s nízkou vaničkou a matnými skly s dekorem a nově je tento sprchový kout obohacen o černé profily. Sprchový kout díky černým matným profilům a matnému sklu působí velmi moderně.

Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou
Aplomo

mceclip0