SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Termostatické baterie a sety Nemo

Série Nemo

Myšlenka výrobce za vytvořením těchto nových termostatických baterií a sprchových setů byla zcela jasná - vytvořit elegantní, designový a zároveň bezpečný a funkční produkt pro každého. A my můžeme s plným přesvědčením potvrdit, že tato mise byla naprosto úspěšná – mluvíme-li o tom, jak je nová série Nemo produktů dokonale krásná, nelze opomenout to, jak je především praktická a promyšlená. 

  • luxusní design
  • chlouba každé koupelny
  • již žádné obavy o Vaši bezpečnost 
  • praktické provedení, pohodlí při používání
  • maximální komfort při sprchování a koupání

  DOSTUPNÉ BARVY

Sprchové a vanové baterie Nemo

Baterie jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% mosazi, která zaručuje dlouhou životnost. Sklopné ramínko u vanové baterie výrazně zlepšuje komfort koupání a zároveň funguje jako průtokový spínač mezi baterií a sluchátkem. Výrobek je vybaven komfortním teplotním zámkem 38˚C, který zabraňuje případnému popálení. Termostatická baterie má navíc výjimečně ergonomické rukojeti, které zaručují bezproblémové nastavení proudu vody. Tyto baterie nabízíme hned v několika povrchových úpravách!

Teplotní zámek 38°C

Baterie mají 38°C praktický zámek, který zabraňuje náhodnému zvýšení teploty a zajišťuje tak maximální komfort při koupání. Navíc u modelu Nemo můžete nastavit požadovanou hodnotu v rozsahu 34 a 42 °C s přesností na 1 °C. Termostat zaručuje udržení stabilní teploty vody i při tlakových rázech v systému.

Otočné ramínko u vanové baterie

Pohyblivé (otočné, skládající se) ramínko funguje také jako sprchový přepínač. Pro napuštění vany nastavte ramínko kolmo k baterii. Sklopené ramínko zajišťuje bezpečnější koupel, což je důležité zejména pro malé děti.

Ergonomické knoflíky

Design může jít ruku v ruce s komfortem používání! Ovládací páčky (knoflíky) těchto termostatických baterií spojují krásu s ergonomií a umožňují pohodlné a přesné ovládání hlavice.

otáčení termostatické hlavice

Zpětné ventily

Zpětné ventily zaručují správný chod armatur a u termostatických směšovačů také zabraňují promíchávání vody v systému. Navíc chrání baterii před tlakovými rázy a prodlužují její životnost.

       zpětné ventily

 

Pohyblivý silikonový provzdušňovač

Silikonový perlátor umožňuje snadné odstranění vodního kamene - stačí přejet prstem po jeho silikonových okrajích. Pohyblivá konstrukce umožňuje měnit úhel proudu vody.

pohyblivý silikonový provzdušňovač

Vysoce kvalitní mosaz

Vodovodní baterie Nemo jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% mosazi. Tento materiál je extrémně odolný proti korozi a zároveň se snadno udržuje.

   

 

Sprchové sety Nemo

Sprchové sety Nemo se mohou pyšnit svou ocelovou sprchovou hadicí. Ultra SLIM dešťová sprcha (hlavice) o rozměrech 25x25 cm zaručí příjemné relaxační sprchování. Navíc je vybavena systémem Anti-calc. Sprchový set obsahuje nastavitelný držák ruční sprchy, díky němuž lze mít ruční sprchu v libovolném úhlu. 

Dvě varianty provedení baterie

Největší výhodou těchto setů je především v tom, že je nabízíme jak se sprchovou termostatickou baterií, tak s vanovou! Vanová baterie je navíc obohacena o skládací ramínko!

3-funkční ruční sprcha

Ruční sprcha obsahuje hned 3 možné funkce - klasický, smíšený a déšť, které lze změnit pomocí pohodlného tlačítka.

Funkce ANTI-CALC

Inovativní systém Anti-calc prodlužuje životnost výrobku, zaručuje spolehlivý provoz a výrazně usnadňuje jeho čištění. Usazování vodního kamene je zcela normálním jevem, v jehož důsledku výrobky po určité době ztrácejí na estetice. Díky silikonovým tryskám Anti-calc se rozloučíte s únavným čištěním. Vodní kámen lze velmi snadno odstranit každodenní koupelí. Stačí jemně otřít houbičkou nebo jednoduše prsty a trysky vypadají jako nové. 

silikonové kuličky proti usazování vodního kamene   funkce proti vodnímu kameni

ULTRA SLIM hlavová sprcha

Ultra Slim ocelová hlavová sprcha poskytuje moderní, okouzlující vzhled a pohodlí při sprchování. Masivní ocel je odolná proti vlhkosti a korozi, což zajišťuje vysokou kvalitu a spolehlivost výrobku po mnoho let. Pohyblivý kloub vám dává možnost nastavení sklonu dešťové sprchy, díky čemuž si nastavení sprchy přizpůsobíte svým potřebám. Díky tomu si můžete užívat příjemnou relaxační sprchu.

 

Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou
Aplomo

mceclip0