SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Nový koupelnový nábytek s dekorem dřeva

Nové série koupelnového nábytku v oblíbeném dřevodekoru

Dekor dřeva je jedno z neoblíbenějších provedení koupelnového nábytku. Tato obliba stále roste a proto jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky další série v dřevodekoru! Dřevo působí uklidňujícím dojmem, vnese do každého domova klid a útulnost. Po designové stránce je naprostým lídrem momentálních trendů. Dřevo se dá kombinovat s několika odstíny. Nejčastěji se však využívá v kombinaci s neutrálními odstíny bílé, šedé, případně antracitové. Zrealizovat koupelnu, ve které bude použit dřevodekor, bude naprostá hračka!

Dovolte nám představit 3 nové série:

1.) Black Wood

Black Wood je jasnou volbou pro ty, která svou koupelnu kombinují s černými doplňky. Série koupelnového nábytku Black Wood je zdobená černými prolisy, proto bude kombinování dřeva s černou naprosto snadné. Ke dřevu se obecně černá barva velmi hodí a dovede tak koupelnu k dokonalosti. Black Wood nabízíme v několika rozměrech. U skříněk s umyvadlem od 70 cm do 100 cm. Ke skříňce s umyvadlem, které je vyrobeno z vysoce kvalitního litého mramoru, se perfektně hodí zrcadlová skříňka spolu s vysokou koupelnovou skříňkou. Zrcadlové skříňky nabízí bohatý úložný prostor (nesmíme zapomínat na to, že úložný prostor v koupelně právě velmi často chybí). Zrcadlovou skříňku můžete zakoupit od rozměru 70 cm až 100 cm. Abychom koupelnu dovedli k dokonalosti, vysoká koupelnová skříňka nám napomůže. Úložný prostor, který nabízí, ocení snad úplně každý!

Zajímavost: série je univerzální, tzn. lze použít jako nábytek na nožičkách či bez (v závěsném provedení). Součástí balení je 1 pár nožiček - instalace skříňky závěsná, ale také stojící na nožičkách (opticky).

2.) Woodie

Woodie je zkrátka přírodní krása. Tato série koupelnového nábytku je zajímává především tím, že se ji zdobí nádherné přírodní dřevo. A jelikož se jedná o přírodní dřevo, nemůže mít ani jeden odstín. Jedná se o jasanové dřevo, kdy jsou odstíny vybírány ručně tak, aby byly po celé skříňce stejné, takže se odstíny mohou mírně lišit. Toto dřevo není nijak natíráno umělou barvou, je pouze ošetřeno lněným olejem. Boční strany skříňky a celá konstrukce jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 16mm. Umyvadlo, které je součástí skříňky, je vyrobeno z vysoce kvalitního a oblíbeného litého mramoru. Skříňky s umyvadlem nabízíme od rozměru 60 cm do rozměru 100 cm. Zároveň je u této série možnost výběru provedení nábytku závěsného či na nožičkách. K této sérii lze také zakoupit vysokou koupelnovou skříňku, aby vše dávalo smysl. Tím, že má tento nábytek bílé boky, je možné vybrat jakoukoliv hodící se zrcadlovou skříňku.

Zajímavost: V případě, že si bude zákazník přát dřevo v jiném odstínu (v jakékoliv barvě), je možné, aby zákazník dřevo na jakoukoliv barvu přetřel. Barva však nesmí být na olejové bázi. 

3.) Jersey

Jersey - čistá krása. Přírodní odstín dřeva společně s bílou barvou, co je víc? Jersey je skutečně nádherná série, vhodná do světlejších koupelen. Její provedení je velmi zajímavé a to především díky šuplíku (zásuvce), který obsahuje, v kombinaci s volným prostorem pod. Tento volný prostor doporučujeme vyplnit košíčkem na ručníky a nebo ručníky složit do ruliček a úhledně je do prostoru poskládat. Jersey nabízíme od rozměru 70 cm do 100 cm, zároveň ve stejných rozměrech nabízíme zrcadlové skříňky Jersey. Zrcadlové skříňky Jersey zdobí, na rozdíl od Black Wood série, prolisy bílé. Díky těmto prolisům působí celá série čistě, něžně a přírodně. Série nabízí ovšem také vysokou koupelnovou skříňku, do které lze uklidit veškeré produkty, které je potřeba schovat. 

Zajímavost: série je univerzální, tzn. lze použít jako nábytek na nožičkách či bez (v závěsném provedení). Součástí balení je 1 pár nožiček - instalace skříňky závěsná, ale také stojící na nožičkách (opticky).

 

Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou
Aplomo

mceclip0