SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Utah koupelnová skříňka s umyvadlem

top line Opět jsme pro Vás rozšířili výrobní řadu nábytku Top Line!  top line


Na tuto novinku jsme extra pyšní. Jedná se designově velice povedenou skříňku s umyvadlem, kterou nabízíme ve třech šířích, 45cm, 50cm, 60cm. Tato koupelnová skříňka pod umyvadlo je vyráběna v moderní kombinaci dekoru dřeva wotan oak a antracitově šedé barvy a doplněna krásným keramickým umyvadlem hranatých tvarů. Umyvadlo se na přední straně kónicky rozšiřuje do prostoru, což je designově velice zajímavý prvek. 

9552-5

Za povšimnutí stojí také otevřené poličky na boku koupelnové skříňky pod umyvadlo, jedná se o velice zajímavý a oku lahodící prvek, který má zároveň i praktické využití. Já jsem byla ihned napoprvé tímto prvkem naprosto unesena.

9552-10

Další zajímavostí je provedení podsazeného soklu v antracitově šedé barvě, který velice vkusně doplňuje celý koncept produktu a koresponduje tak s antracitově šedým rámováním pod umyvadlem. Tento kousek doporučuji pro zákazníky, kteří milují detaily a mají rádi nápadité věci. Taková skříňka s umyvadlem dokáže dostat Vaší koupelnu o level výše.
Samozřejmostí je zde i vybavení soft close sytémem dveřních pantů, což znamená, že se dvířka pomalu dovírají, nedělají tak rámus a nehrozí skřípnutí prstů.
A jak je u nás již dobrým zvykem, tak tento koupelnový nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, což ušetří nejen Váš čas, ale i Vaše nervy.
Pokud vy Vám prezentace výrobku na našem e-shopu nepřišla dostatečná a rádi byste si tuto koupelnovou skříňku prohlédli osobně, tak pro Vás máme dobrou zprávu, tento nábytek máme pro Vás vystavený na naší prodejně ve Dvoře Králové n.L., kde s těšíme na Vaši návštěvu.

Tento nábytek je vhodné kombinovat s vodovodní baterií v antracitové barvě, zde je naším favoritem stojánková vodovodní baterie Maroco, jako bonus je u baterie zdarma antracitová výpusť ZDARMA,  tak jak v kompletu prezentujeme i na naší vzorkovně. Pokud se Vám antracitová baterie nehodí do Vašeho celkového konceptu koupelny, můžete vybírat i z umyvadlových baterií v chromu nebo v černé barvě, rozhodně to nebude ničemu na škodu.

9552-21

U nás na prodejně jsme tento koupelnový nábytek vhodně doplnili LED podsvíceným zrcadlem Arizona SQ,

9552-23

ale i zde máte možnost volby můžete vybírat ze široké nabídky zrcadel nebo koupelnových zrcadlových skříněk. Ze zrcadlových galerek bych si dovolila upozornit na zrcadlové skříňky v dekoru dřeva wotan oak ze sérií Bronx a Queen.

Zrcadlová skříňka Bronx

4089
Zrcadlová skříňka Queen
4731
Jak jsem již zmiňovala v první části tohoto představení našeho nového produktu tato skříňka se vyrábí ve třech základních velikostech 45,50 s 60cm, tím je nábytek vhodný do menších koupelen, ale i na toaletu. Pro lepší představu přikládám přesné nákresy:

9546
9549
9552
Pakliže byste potřebovali koupelnový nábytek v podobném duchu, ale ve větších rozměrech, opět Vás velmi ráda odkážu na designově velmi podobné série koupelnového nábytku Queen, Bronx a ráda bych Vám doporučila i velmi pěknou a moderní sérii Malta, tyto série koupelnového nábytku Vás dozajisté nenechají chladnými a třeba tak vize Vaší nové koupelny získá naprosto nový styl a směr.

Na konec bych ráda zmínila, že sérii Utah pro Vás pochopitelně běžně držíme SKLADEM. Pokud jste nadšeni a v tomto novém produktu se jste se zhlédli, tak neváhejte a nakupujte ZDE.

Klára ve spolupráci s kočkou AploMačkou
Vaše Aplomomceclip0