SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Metro 90x90 pětiúhelníkový sprchový kout v černé barvě

Sprchový kout v neobvyklém, ale naprosto dokonalém provedení

Metro na první pohled uchvátí snad každého a získává díky svému luxusnímu vzhledu velikou oblibu u nás i našich zákazníků. Právě proto, že se jedná o vysoce designový kousek, rozhodli jsme se ho představit i u nás v kamenné prodejně. Troufnu si říct, že jsme vytvořili naprosto bezchybnou kóji plnou designových prvků. Profily s dekorativním mřížkováním a svislým úchytem v krásné černé barvě dohromady s transparentními bezpečnostními skly tvoří nádherný sprchový kout. Sprchový kout poskytuje velký prostor pro sprchování a relax. 

Sprchový kout Metro se vyrábí v rozměru 90x90 cm, jeho výška je 190 cm a šíře vstupu 52 cm, čímž je vstup do sprchového koutu naprosto bezproblémový. Otevírání jednokřídlých dveří funguje lehce a tiše. Nejenže tedy působí naprosto designově, ale také poskytuje skutečně dostatečný a pohodlný prostor při sprchování. Pro lepší představu Vám níže přikládám přesný nákres sprchové koutu Metro.

metro-nakres

Metro je bezrámový sprchový kout, díky čemuž je jeho finální vzhled jednoduchý a elegantní. Bezrámové sprchové kouty jistě ocení každý, kdo má na starost úklid koupelny. Údržba sprchové koutu je tedy více než snadná a nevyžaduje přehnanou péči. Z vlastních zkušeností Vám doporučuji čistič skel, který zajistí krásné, čisté a lesklé skla. Abyste předešli usazeninám vodního kamene, které se často rádi usazují právě na sklech, použijte impregnaci skel Activ Cover. Přestože skla u sprchového koutu Metro ochranu proti usazeninám již obsahují, je dobré o ně od začátku pečovat, aby vydržela krásná, co nejdéle.

metro-kout

Ke sprchovému koutu Metro doporučujeme

Metro se dá skvěle kombinovat s mnoha produkty z naší bohaté nabídky. Vyzdvihnout ale určitě musím produkty, které jsme představili společně s Metrem u nás v kamenné prodejně. 

Sprchový kout Metro jsme zkombinovali s bílým koupelnovým nábytkem, aby každý viděl, že černá a bílá barva rozhodně dohromady dávají smysl. Nábytek jsme zvolili ze série Lion - závěsná skříňka s umyvadlem Lion a vysoká skříňka Lion. Ke skříňce s umyvadlem jsme vybrali námi jednu z neoblíbenějších umyvadlových baterií Maroco, u které je již součástí umyvadlová clic-clac výpusť v barvě baterie. Abychom dodrželi design, do sprchového koutu jsme nainstalovali sprchovou baterii Maroco, takže se nám obě dvě baterie k sobě skvěle hodí. Ke sprchové baterii je potřeba sprchový set, proto jsme vybrali sprchový set Deny. Jelikož jsme chtěli zachovat smysl pro detail, vystavili jsme baterie Maroca v černé barvě, aby dokonale ladily ke sprchovému koutu Metro. Dále jsme k kóji obohatili o závěsnou WC mísu Peonia v bílé barvě. A určitě se nesmí zapomenout ani na sprchovou vaničku a nebo odtokový žlab. Nejideálnější varianta sprchové vaničky je Prato v černé barvě. Odtokový žlab lze zvolit v podstatě jakýkoliv, ovšem doporučujeme kanálek v černém provedení, aby se hodil ke sprchovému koutu.

metro

Pokud by Vám přiložené fotografie nestačily pro Vaši představu, neváhejte navštívit naši kamennou prodejnu ve Dvoře Králové n.L.. Zde máme s tímto sprchovým koutem vzorovou kóji, která patří mezi nejhezčí v naší vzorkovně. Znáte takové to, když je něco opravdu moc pěkné, ale prostě to nejde vyfotit? Tak toto je jeden z ukázkových příkladů :)

Bára ve spolupráci s kočkou AploMačkou

mceclip0