SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Odtokový sprchový žlab

Krása a jednoduchost odtokových žlabů

Ke sprchovému koutu lze instalovat sprchová vanička anebo sprchový odtokový žlab. Odtokový žlab je výbornou volbou pro ty, kteří touží po jednoduchosti, bezbariérovým přístupu do sprchového prostoru a designu. Při volbě odtokového žlabu se nemusí myslet na rozměry sprchové vaničky, stačí jen vybrat vhodný odtokový žlab, dle rozměru sprchového koutu – sprchový kout 90 cm široký doporučujeme doplnit o odtokový žlab 80 cm dlouhý. Výběr u odtokových žlabů závisí na designu, který se Vám líbí. V dnešní době se žlabů vyrábí hned několik – s různými tvary, prolisy a jinými provedeními nebo barevné provedení. Mezi velmi oblíbené typy žlabů nyní patří bezesporu žlab, který lze vyplnit dlažbou, podlaha se tak tedy s odtokem dokonale sladí.

besco

Další z výhod odtokového žlabu

Díky odtokovému žlabu vynikne celá podlaha a celá místnost působí vzdušně a čistě. Aby však žlab mohl být instalován, je potřeba, aby podlaha v koupelně tento stavební zásah umožnila.

Několik rozměrů odtokových žlabů

Nabízíme odtokové žlaby od 50 až do 100 cm. Žlab lze umístit kdekoliv Vám bude umístění vyhovovat, ke stěně, ale i do prostoru. Konkrétní umístění je vždy potřeba přizpůsobit spádování podlahy.

 

« zpět