SLEVA -5% S KÓDEM TEPLO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Sprchové sety

Položme si jednoduchou otázku, k čemu je sprchový kout, sprchové dveře nebo Walk-In bez sprchového setu a získáme okamžitou odpověď. Teprve se sprchovým setem můžeme pocítit dokonalost našeho vytvořeného sprchového prostoru.

Prostor pro sprchový set v koupelně

Pokud je tento zmíněný prostor malý, postačí základní sprchový set, který je tvořen ruční sprchou, sprchovou hadicí, sprchovým držákem, případně malou sprchovou tyčí a mýdlenkou. Pokud se však jedná o větší nebo přímo velký sprchový prostor, je ideální použít sprchový set kombinovaný se sprchovou tyčí, ruční i horní talířovou sprchou, aby byl tento prostor při sprchování maximálně využit. Ale co více, některé sprchové sety obsahují i sprchovou nebo přímo vanovou baterii a to se v kompletu rozhodně vyplatí.

Barevné provedení sprchových setů

O tom, že nabídka se skládá z vícero barevných variant se snad není potřeba ani zmiňovat. Oblíbené sety z GOLD a BLACK EDITION či kombinace těchto dvou tahounů GOLD/BLACK vedou na plné čáře, ale nezapomíná se ani na zákazníky preferující klasiku, kteří upřednostní chromové provedení sprchových setů a nelze jim to nijak vyčítat.

Nejen retro styl v koupelně

Ani fanoušci Retro koupelen nebudou zklamaní, protože retro sprchové sety jsou v naší nabídce samozřejmě také. A kdyby někdo namítal a co podomítkové sprchové sety, termostatické sprchové sety ? Tak k tomu snad už jen dodat, ano, jistě, na ty jsme v naší nabídce také pamatovali. Navíc jsme tuto bohatou nabídku sprchových setů pro Vás připravili a rozdělili do různých kategorií tak, kdy pro Vás bude jejich výběr jednodušší.

Nejprodávanější

14 položek celkem
armance
2 590 Kč
ARMANCE-PORB
4269 zestaw prysznicowy 1 funkcyjny z drazkiem przylacze podtynkowe
2 690 Kč
NQA_D61K
NAC D1QK
Tip TOP PRODUKT
10 999 Kč
NAC_D1QK
decco illusion BP-DII-GR
illusion termostat grafit BP-DIT-GR
gianna
Tip
353 Kč
GIANNA
jim jim na tyci
2 690 Kč
JIMJIM-SGR
3370 black edition midnight sprchovy set
1 590 Kč
IN-AU-35014-S
NAC D4HT
10 590 Kč
NAC_D4HT
nikiel REA-P9142
oliver
219 Kč
OLI
5505 deszczownica z bateria prysznicowa
Silia sprchový set, titan
Momentálně nedostupné
15 890 Kč
NQS_D4XM