SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Vodovodní baterie

Důležitou součástí úplně každé koupelny a kuchyně jsou bezesporu vodovodní baterie, bez kterých by se žádná koupelna a kuchyň bezesporu neobešla. Nabízíme Vám proto bohatou nabídku umyvadlových, sprchových, vanových, bidetových a dřezových baterií. Vybírat lze z velkého množství designového provedení, barev a velikostí.

Vodovodní baterie v koupelně

Aby byl celkový design koupelny naprosto bezchybný, nabízíme Vám vodovodní baterie ze stejných sérií (umyvadlová baterie, vanová baterie, sprchová baterie a dokonce také bidetová baterie). Díky dokonale sladěnému designu bude Váš domov vypadat velmi promyšleně. Avšak vodovodní baterie ze stejné série nejsou žádnou nutností, každý má ve výběru volnou ruku a především se každému líbí něco jiného. 

Jak vodovodní baterie správně vybrat?

Při výběru baterií do koupelny, ale také do kuchyně, je určitě potřeba myslet na praktičnost a design. Je důležité, aby Vám byla baterie pohodlná, a aby vyhovovala veškerým Vašim očekáváním. Vyberete si černou, zlatou, grafitovou a nebo zvolíte klasický krásný chrom? Nejste si jistí údržbou vodovodních baterií? Přečtěte si náš článek o údržbě vodovodních baterií!

Nejprodávanější

8 položek celkem
BCH 01BT
ŠETŘÍ MÍSTO
3 790 Kč
BCH_01BT
BCH N4BT
3 399 Kč
BCH_N4BT
BCH Z4BT
4 190 Kč
BCH_Z4BT
BCH D4BT
4 190 Kč
BCH_D4BT
BCH 04BT
2 999 Kč
BCH_04BT