3D návrhy koupelny

Vizualizace Vaší koupelny

Vizualizace koupelen je naší další silnou stránkou. Naše služba je pro zákazníka velice příjemná a užitečná. Představte si, že přijdete na předem domluvenou schůzku v naší prodejně, posadíte se na pohodlnou sedačku, před Vámi je velká obrazovka, kde ladíte spolu s designérem vizualizaci Vaší koupelny. Vše spolu diskutujeme a jdeme krok za krokem k vysněnému cíli, vše má logiku, vše je technicky i prakticky "vychytané" a co víc, je to designově vyladěné. Využijte našeho smyslu pro detail a designového cítění, nechte se vést, nechte si poradit .... anebo jdete tvrdě za svým :) Vždyť koupelna již dávno není pouhým místem určeným k očistě, koupelna je Vaše soukromá svatyně, kde si máte zarelaxovat, odpočinout si a udělat tečku za namáhavým dnem a to vše umíme s citem zařídit.

Jak si nechat vytvořit vizualizaci nové koupelny

Cena za 3D návrh koupelny je 2.000,- Kč, (koupelna + WC) 2.500,-. Tato částka se v plné výši vrací, pokud odeberete obklady a dlažby v minimální hodnotě 10.000,- Kč plus zařizovací předměty do koupelny v minimální hodnotě 15.000,- , tzn. v součtu 25.000,-, Kč. Tato služba je tedy po splnění obou podmínek, tj, odběru dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů ve výše uvedených minimálních hodnotách zdarma. Profesionální náhledy (cca 6-12ks) dle velikosti koupelny sdílíme na FB Aplomo koupelny nebo zasíláme přímo k Vám na email. Tisk náhledů není v ceně, tisk jednoho náhledu stojí 20,- Kč. V ceně návrhu jsou i změny v obložení koupelny, nikoli však kompletní výměna obkladů, tato služba je dále zpoplatněna částkou 1.000,- Kč a je nevratná.

3D návrhy pro Vás tvoříme na nejmodernějším vizualizačním programu CAD decor s profesionálním raytracingem.

Tvorba vizualizací nás baví a je pro nás i koníčkem, což se pochopitelně na výsledné kvalitě ve velké míře projevuje, Vaši koupelnu vymazlíme, vymyslíme a zdokonalíme. 

Takže jak se tedy podívat do budoucnosti, aniž by se cokoliv bouralo nebo stavělo:

1. Rozměry

Potřebujeme základní rozměry místnosti. Stačí lehce načtnutý půdorys s výškou stropu. Zakótujte prosím dveře a případná okna, nezapomeňte na výšku parapetu od země, hloubku parapetu a pokud jsou, tak předezdívky či sokly. Vše stačí opravdu velice neuměle, velké rýsování je zbytečné, protože zbytek už je na nás.


2. Vybavení a rozmístění

Je potřeba vědět, jaké vybavení do koupelny chceme a kam ho umístíme. I v tom Vám můžeme pomoci a nevadí nám, když přijdete bez "představy". Opravdu se Vám a Vaší koupelně budeme důkladně věnovat a věřte nám kočka AploMačka má opravdu velkou fantazii.


3. Obkládání koupelny

K obkládání (je nutné mít vybrané konkrétní obklady) koupelny přistupujeme v konečné fázi a opravdu si dáváme záležet, tak trochu se tím mazlíme a vymýšlíme, a plánujeme, a tvoříme .... a pak, pak jsme najednou všichni, za požehnání kočky AploMačky, spokojeni a začínáme dělat profesionální náhledy srovnatelné s reálnými fotografiemi koupelen.

 

Jaká je cena 3D návrhu koupelny od Aploma?

Cena za 3D návrh koupelny je 2.000,- Kč, (koupelna + WC) 2.500,-. Tato částka se v plné výši vrací, pokud odeberete obklady a dlažby v minimální hodnotě 10.000,- Kč plus zařizovací předměty do koupelny v minimální hodnotě 15.000,- , tzn. v součtu 25.000,-, Kč. Tato služba je  tedy po splnění obou podmínek, tj, odběru dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů ve výše uvedených minimálních hodnotách zdarma. Profesionální náhledy (cca 6-12ks) dle velikosti koupelny sdílíme na FB Aplomo koupelny nebo zasíláme přímo k Vám na email. Tisk náhledů není v ceně, tisk jednoho náhledu stojí 20,- Kč. V ceně návrhu jsou i změny v obložení koupelny, nikoli však kompletní výměna obkladů, tato služba je dále zpoplatněna částkou 1.000,- Kč a je nevratná.

 

Je třeba mít jasnou představu?

Pokud máte jasno a víte, jak by měla Vaše koupelna vypadat, netroufáme si oponovat (tedy nemluvíme za kočku AploMačku), pokud představu nemáte, nevadí, my Vám velice rádi pomůžeme, nejprve si Vás "oťukáme" a pak vše zhmotníme, dáme tomu tvary, nápad, účelnost a švih. Určitě budete spokojeni. 

Cenová nabídka

Po zhotovení vizualizace koupelny a konkrétního výběru zařizovacích předmětů Vám zhotovíme cenovou nabídku kompletního vybavení Vaší koupelny. V nabídkách hodně využíváme různé akční nabídky, platné pro určité období. V okamžiku, kdy se rozhodnete, že takto by to mělo být, vytvoříme z nabídky objednávku, na kterou je potřeba složit 30% zálohu (převodem či v hotovosti), tímto si garantujete ceny z objednávky až do odebrání zboží. Termín odběru zboží řešíme velice volně a individuálně, takže si nemusíte dělat starosti, že nemáte věci kam dát, u nás jsou až do doby odběru v bezpečí. Kočka AploMačka je mimochodem i skvělý hlídač, jak výhodných cen, tak zboží.

 

3D galerie