Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Andromeda

Zařizujete novou koupelnu nebo rekonstruujete koupelnu stávající? Máte rádi moderní bílý nábytek ve vysokém lesku v hranatém designu? V tom případě je koupelnový nábytek série Andromeda tou správnou variantou právě pro Vás. Zpracování ve vysokém lesku prosvítí Vaši koupelnu a dodá na provzdušněném a čistém nádechu s prvky nejmodernějšího designu. Dopřejte Vaší koupelně nový svěží nádech a relaxujte při koupeli v nové krásné moderní koupelně. Design a praktičnost této série je jasnou volbou pro každou koupelnu.

Specifika a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Andromeda jistě oceníte

Pro zákazníky hledající čistotu moderní linie hrany a dávající přednost koupelnovému nábytku s designovými chromovanými úchyty. Kvalitní zpracování na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, zaručí dlouhodobé užívání a spokojenost každého zákazníka.

Specifikace koupelnového nábytku série Andromeda

Nábytek určený k zavěšení na zeď, je vyráběn z vysoce kvalitního materiálu. Povrchová úprava vysokého lesku (4x lakováno) zajišťuje dlouhodobé spokojené užívání ruku v ruce s moderním designem. Disponuje zaoblenými hranami, které nejsou lepené ale několikrát lakované. Což podtrhne nejen designový efekt, především však zabraňuje odlepování rohů, jako se to může stát u levnějších typů nábytku při nekvalitním zpracováním. Soft close pomalé dovírání dvířek i šuplíků zabraňuje hluku při manipulaci s nábytkem, ale i jeho poškození. Celkový moderní styl doladí úchyty v matové chromované úpravě. Dodáváno ve smontovaném stavu, takže nic nebrání k okamžitému užívání.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Andromeda si u nás můžete vybrat?

Skříňky s umyvadlem

Nabízíme skříňky s umyvadlem o šíři 65 cm a 85 cm. Součástí káždé této skříňky je vždy designové keramické umyvadlo se speciální antibakteriální úpravou. Shodný design vytvoří ve Vaší koupelně ucelený moderní vzhled a praktické využití úložných prostor. Vysoký lesk v bílé barvě působí velmi elegantně a čistě.

Doplňkové sloupky 

Koupelnový nábytek série Andromeda nabízí dva typy doplňkového sloupku určené k zavěšení na zeď. A to ve variantách - nízký doplňkový sloupek a vysoký doplňkový sloupek. Velmi praktické provedení oceníte nejen díky volitelně nastavitelným poličkám, soft close dovírání dvířek a chytře řešenému systému zavěšení na zeď, který výrazně usnadňuje udržování čistoty v koupelně. 

Zrcadlo s osvětlením

Zrcadlo ze série Andromeda je opatřeno speciální vrstvou, která ho činí odolnou proti vlhkosti. Na moderním vzhledu dodá designové osvětlení a stylová skleněná polička.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace