Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Aries

Rekonstruujete koupelnu? Řešíte dostatek úložného prostoru v moderním designu hranatých tvarů a nejste příznivci nábytku s chromovanými úchyty? Máte rádi moderní bílý nábytek ve vysokém lesku v hranatém designu? V tom případě je koupelnový nábytek série Aries tou správnou variantou právě pro Vás. Zpracování ve vysokém lesku prosvítí Vaši koupelnu a dodá na čistém vzhledu. Moderní design, praktické výhody a dostatek úložného prostoru, kterým tato série vyniká, jistě oceníte.

Specifika a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Aries jistě oceníte

Pro zákazníky dávající přednost modernímu prakticky řešenému koupelnovému nábytku s designově tvarovanými dvířky, které nahrazují chromované úchyty. Kvalitní zpracování na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, zaručí dlouhodobé užívání a spokojenost každého zákazníka.
Jedná se o nábytek stojící na nábytkových nožičkách, s chytrým soft close pomalým dovíráním dvířek i šuplíků, které zabraňuje hluku při manipulaci s nábytkem, ale i jeho poškození. Dodáváno ve smontovaném stavu. Po vybalení jednodušše ukotvíte (umyvadlo přichytíte silikonem ke stěně) a pak už nic nebrání k okamžitému spokojenému užívání.

Specifikace koupelnového nábytku série Aries

Koupelnový nábytek Aries je série moderních hranatých tvarů. Je ideální variantou pro zákazníky, kteří chtějí řešit úložný prostor designovějším způsobem. Zpracování v bílé barvě ve vysokém lesku, s umyvadlem v moderním trendu hranatého tvaru. Designovým prvkem jsou speciálně tvarovaná dvířka a šuplíky. Kvalitní zpracování a moderní technologie použité při výrobě, zaručují dlouhodobé spokojené užívání. Jste-li příznivci koupelnového nábytku hranatých tvarů, je tato série určena právě pro Vás.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Aries si u nás můžete vybrat?


Skříňky s umyvadlem

Nabízíme skříňky s umyvadlem o šíři 60 a 80 cm. Součástí káždé této skříňky je vždy keramické umyvadlo v hranatém tvaru, se speciální antibakteriální úpravou.

 

 

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace