Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Auriga

Rekonstruujete koupelnu? Řešíte dostatek úložného prostoru a nelíbí se Vám nábytek s chromovanými úchyty? Máte rádi moderní bílý nábytek ve vysokém lesku v hranatém designu? V tom případě je koupelnový nábytek série Auriga tou správnou variantou právě pro Vás. Zpracování ve vysokém lesku prosvítí Vaši koupelnu a dodá na čistém vzhledu. Praktické výhody a dostatek úložného prostoru, kterým tato série vyniká, jistě oceníte.

Specifika a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Auriga jistě oceníte

Pro nenáročné zákazníky dávající přednost prakticky řešenému koupelnovému nábytku s designově tvarovanými dvířky, které nahrazují chromované úchyty. Kvalitní zpracování na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, zaručí dlouhodobé užívání a spokojenost každého zákazníka.
Jedná se o nábytek stojící na nábytkových nožičkách, s chytrým soft close pomalým dovíráním dvířek i šuplíků, které zabraňuje hluku při manipulaci s nábytkem, ale i jeho poškození. Dodáváno ve smontovaném stavu. Po vybalení jednodušše ukotvíte (umyvadlo přichytíte silikonem ke stěně, vysoké typy nábytku z bezpečnostních důvodů nutno přivrtat ke stěně) a pak už nic nebrání k okamžitému spokojenému užívání.

Specifikace koupelnového nábytku série Auriga

Série Auriga je koupelnový nábytek klasických tvarů, je ideální variantou do starších typů koupelen a pro zákazníky, kteří řeší především úložný prostor. Tradiční zpracování v bílé barvě ve vysokém lesku, s klasickým zaoblebým tvarem umyvadla. Designovým prvkem jsou speciálně tvarovaná dvířka a šuplíky. Kvalitní zpracování a moderní technologie použité při výrobě, zaručují dlouhodobé spokojené užívání. Jste-li příznivci koupelnového nábytku klasických tvarů, je tato série určena právě pro Vás.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Auriga si u nás můžete vybrat?

Skříňky s umyvadlem

Nabízíme skříňky s umyvadlem o šíři 55, 60, 65, 75 a 87 cm. Součástí káždé této skříňky je vždy keramické umyvadlo v klasickém tvaru, se speciální antibakteriální úpravou. Shodný design vytvoří ve Vaší koupelně ucelený moderní vzhled a praktické využití úložných prostor.

Doplňkový sloupek

Koupelnový nábytek série Auriga nabízí doplňkový sloupek stojící na nábytkových nožičkách. Velmi praktické provedení oceníte nejen díky čtyřem poličkám, které zajistí dostatek prostoru. Další výhodou je soft close dovírání dvířek.

Zrcadlo s osvětlením

Zrcadla ze série Auriga jsou opatřena speciální vrstvou, která je činí odolné proti vlhkosti. Různé typy provedení, různé šířky a varianty jedné nebo dou postranních skříněk Vám usnadní výběr galerky šité na míru právě pro Vaši koupelnu.

 

 

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace