Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Columba-light

Zařizujete novou koupelnu, nebo rekonstruujete stávající? Jste příznivci moderních tvarů v dekoru bílého dřeva nábytku určeného k zavěšení na zeď? Nahlédněte do nabídky série Columba Light. Tento nábytek vyniká designovým moderním provedením a vysokou kvalitou. Bílá barva dekoru dřeva je inovativní variantou, která prosvítí Vaši koupelnu a dodá jí na moderním a svěžím vzhledu.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Columba-Light jistě oceníte

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, což činí nábytek velmi kvalitním a oblíbeným. Columba Light je ideální variantou pro vyznavače moderní linie hrany s designovými prvky koupelnového nábytku.

Specifikace koupelnového nábytku série Columba Light

Designová série určená k zavěšení na zeď, usnadní údržbu Vaší koupelny. Moderní hranaté tvary nábytku v dekoru bílého dřeva působí velmi designovým a čistým dojmem. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazují klasické úchyty pro snažší manipulaci. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku a poškození nábytku při běžném užívání. Prakticky řešený úložný prostor jistě oceníte. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Columba Light si u nás můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

V nabídce naleznete skříňky s umyvadlem o šíři 60 a 80 cm. Umyvadlo v moderním hranatém tvaru se speciální antibakteriální úpravou je vždy součástí dodávky. Dostatek úložného prostoru.

Doplňkový vysoký sloupek

Chytře řešený typ úložného prostoru se třemi poličkami. Výška sloupku 170 cm. 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace