Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Eliba I

Pokud řešíte vybavení koupelny v moderním stylu s chytře řešeným úložným prostorem, nechte se okouzlit designovým nábytkem ze série Eliba I. Kvalita ruku v ruce s moderními tvary a designem nábytku ve vysokém lesku dodá Vaší koupelně zcela nový nádech a doladí ji k dokonalosti. Jste příznivci nábytku stojícího na nábytkových nožičkách? Líbí se Vám trend koupelnového nábytku bez chromovaných úchytů? Pak neváhejte a prohlédněte si nabídku série Eliba I.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Eliba I. jistě oceníte

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Jedná se tedy o velmi kvalitní nábytek, který bude jistě dlouhou dobu sloužit k Vaší spokojenosti. Moderní design linie hranatých tvarů v bílé barvě ve vysokém lesku je skvělou variantou pro každou koupelnu.

Specifikace koupelnového nábytku série Eliba I.

Nábytek moderních hranatých tvarů stojící na chromovaných nábytkových nožičkách. Bílá barva ve vysokém lesku (4 x lakováno). Zaoblené hrany nejsou lepené ale lakované, takže nedochází k odlepování na rozích nábytku, jako k tomu dochází u levnějších typů lepeného nábytku při nekvalitním zpracování. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku a eliminuje nechtěné poškození nábytku při běžném používání. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazují použití klasických úchytů.
Nábytek je dodáván ve smotnovaném stavu. Po vybalení tedy stačí postavit na místo určení a přikotvit. Umyvadlo přichytíte silikonem ke stěně, aby nedošlo k nechtěnému převrácení umyvadlové skříňky. Vysoké kusy nábytku je z bezpečnostních důvodů nutné přikotvit šrouby.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Eliba I. si u nás můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

Skříňky o šíři 60 a 80 cm s úložným prostorem. Designové umyvadlo v hranatém tvaru s antibakteriální úpravou je vždy součástí dodávky. 

Galerky

Galerky o šíři 60 a 80 cm, s LED osvětlením nebo bez osvětlení. Zrcadlo s úpravou proti vlhkosti. Úložný prostor, skleněné poličky.

Zrcadlo v rámu

S osvětlením nebo bez osvětlení, v nabídce šíře 60 a 80 cm. Zrcadlo s úpravou proti vlhkosti.

Doplňkové vysoké sloupky

190 cm vysoký. Na výběr s integrovaným košem nebo bez koše. Chytré řešení úložného prostoru.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace