Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Sprchové kouty - Black Edition

Připravili jsme pro Vás nabídku Black Edition sprchových koutů s velice žádanými černými profily. Nechte vyniknout černou barvu ve Vaší koupelně. Takový design Vás příjemně překvapí svým minimalismem a decentností.

Sprchové kouty Black Edition nabízíme v různých rozměrech

Rozměry sprchových koutů Black Edition jsou přizpůsobeny takřka všem dispozicím koupelny.

Rozměr 90x90

Tento rozměr je vlastně nejprodávanější a nejobvyklejší variantou sprchového koutu. Poskytne dostatek místa pro pohodlné osprchování a zároveň není tolik náročný na prostor v koupelně jako takové. Tyto sprchové kouty doporučujeme kombinovat s nízko profilovou sprchovou vaničkou nebo odtokovým žlabem.

Rozměr 100x80

Rozměr 100x80 je vhodný pokud dáváte přednost prostornějšímu sprchovému koutu, který Vám poskytně dostatečné místo pro sprchování. Tyto sprchové kouty doporučujeme kombinovat s nizko profilovou sprchovou vaničkou nebo odtokovým žlabem.

Rozměr 120x90

Pokud si ve Vaší koupelně můžete dovolit větší sprchový kout, rozhodně neváhejte a zvolte tento rozměr. Tyto sprchové kouty doporučujeme kombinovat s nízko profilovou sprchovou vaničkou nebo odtokovým žlabem.

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace