Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Aqua-Easy

Koupelnový nábytek ze série Aqua-Easy se řadí mezi ekonomické řady. Ocení ji tedy zákazníci, kteří nechtějí investovat do moderních designových koupelnových nábytků a jde jim především o praktičnost a využití úložného prostoru, kterým tato řada bezpochyby vyniká. Jedná se o nábytek stojící na nábytkových nožičkách a je vždy dodáván ve smontovaném stavu, tudíž je po vybalení a jednoduchém ukotvení připraven k okamžitému užívání.

Aqua-Easy koupelnový nábytek v jednoduchém designu, který ocení především nenároční zákazníci

Tato řada praktického koupelnového nábytku je vyrobena z kvalitního materiálu bez nadstandardních funkcí a moderních designových prvků. I přesto se jedná o oblíbenou sérii do starších typů koupelen, pro nenáročné uživatele nebo pro zákazníky, kteří nechtějí investovat do inovace koupelnového nábytku.

Jaké typy koupelnového nábytku naleznete v sérii Aqua-Easy

V sérii ekonomické řady nábytku Aqua-Easy nabízíme skříňky s umyvadlem a zrcadlovou galerku s úložným prostorem

Skříňky s umyvadlem

Skříňky s umyvadlem jsou praktickou variantou koupelnového nábytku, jehož hlavní výhodou je úložný prostor pod umyvadlem. Umyvadlo je koncipováno v kombinaci hranatého designu se zaoblenou přední částí, opatřeno antibakteriální úpravou a je vždy dodávána jako komplet s umyvadlovou skříňkou. Velkou výhodou je v neposlední řadě cenová dostupnost.
Úchyty skříněk jsou vyráběny v chromové úpravě, což dodá nábytku designový vzhled. Skříňky s umyvadlem jsou dodávány ve smontovaném stavu.
Nabízíme ve třech rozměrech (šíře 55 cm, 50cm a 45 cm) 

Galerka s osvětlením

V sérii Aqua-Easy nabízíme též galerku s osvětlením. Speciální úprava zrcadla zajišťuje odolnost proti vlhkosti. Součástí vnitřní části galerky je polička, díky které lépe využijete úložný prostor. Galerkla z řady Aqua-Easy je kvalitní a cenově dostupná varianta pro všechny typy koupelen.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace