Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Brown

Zařizujete novou koupelnu nebo rekonstruujete koupelnu stávající? Máte rádi moderní nábytek v kombinaci bílé barvy a dekoru dřeva? V tom případě je koupelnový nábytek série Brown tou správnou variantou právě pro Vás. Zpracování dvířek ve vysokém lesku prosvítí Vaši koupelnu a dodá na provzdušněném a čistém nádechu s prvky nejmodernějšího designu. Dopřejte Vaší koupelně nový svěží vzhled a relaxujte při koupeli v nové krásné moderní koupelně. Design a praktičnost této série je jasnou volbou pro každou koupelnu.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Brown jistě oceníte

Pro zákazníky hledající čistotu moderní linie hrany a dávající přednost koupelnovému nábytku v barevném provedení bílé barvy s dekorem dřeva. Kvalitní zpracování na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, zaručí dlouhodobé užívání a spokojenost každého zákazníka.

Specifikace koupelnového nábytku série Brown

Jedná se o nábytek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách. Je vyráběn z vysoce kvalitního materiálu. Povrchová úprava vysokého lesku (4x lakováno) zajišťuje dlouhodobé spokojené užívání ruku v ruce s moderním designem. Kombinace bílé barvy a dekoru dřeva je velmi moderní a oblíbenou variantou. Disponuje zaoblenými hranami, které nejsou lepené ale několikrát lakované. Což podtrhne nejen designový efekt, především však zabraňuje odlepování rohů, jako se to může stát u levnějších typů nábytku s nekvalitním zpracováním. Soft close pomalé dovírání dvířek i šuplíků zabraňuje hluku při manipulaci s nábytkem, ale i jeho poškození. Celkový moderní styl podtrhují designově tvarovaná dvířka, která nahrazují klasické chromované úchyty. Dodáváno ve smontovaném stavu. U skříněk s umyvadlem stačí silikonem přichytit umyvadlo ke stěně. U doplňkových sloupků je z bezpečnostních důvodů nutno přikotvit ke stěně. Pak už nic nebrání ke spokojenému užívání

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Brown si u nás můžete vybrat?

Skříňky s umyvadlem

Nabízíme skříňky s umyvadlem o šíři 60, 70 a 80 cm, stojící na chromovaných nábytkových nožičkách. Součástí káždé této skříňky je vždy designové keramické umyvadlo v hranatém tvaru se speciální antibakteriální úpravou. Různé provedení skříněk pod umyvadlem dle jednotlivých šířek. Shodný design vytvoří ve Vaší koupelně ucelený moderní vzhled a praktické využití úložných prostor. Vysoký lesk v bílé barvě v kombinaci dekoru dřeva působí velmi elegantně a čistě.

Doplňkové sloupky 

Koupelnový nábytek série Brown nabízí dva typy doplňkového sloupku stojícího na chromovaných nábytkových nožičkách. A to ve variantách - vysoký doplňkový sloupek a vysoký doplňkový sloupek s košem. Velmi praktické provedení oceníte nejen díky volitelně nastavitelným poličkám, soft close dovírání dvířek ale i vyjímečnému designu. 

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace