Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Carina

Zařizujete novou koupelnu, nebo rekonstruujete koupelnu stávající? Řešíte dostatek úložného prostoru, kterého v koupelně není nikdy dost? Pokud jste navíc příznivci trendu moderních hranatých tvarů nábytku určeného k zavěšení na zeď, je série Carina ideální variantou právě pro Vás. Zpracování ve vysokém lesku prozáří Vaši koupelnu a dodá jí na čistém vzhledu. Moderní design, praktické výhody a dostatek úložného prostoru, kterým tato série vyniká jistě oceníte.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Carina jistě oceníte

Designové provedení čisté linie hranatých tvarů, v bílé barvě ve vysokém lesku působí velmi elegantním dojmem. Praktické využití úložných prostor činí Vaši koupelnu neustále udržovanou a čistou. Speciálně tvarovaná dvířka se zaoblenými lakovanými hranami podtrhují moderní design této série.
Vzhledem k preciznímu výrobnímu zpracování na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, bude tento nábytek jistě dlouhá léta sloužit k Vaší spokojenosti.

Specifikace koupelnového nábytku série Carina

Série Carina vyniká svým designem hranatého trendu koupelnových nábytků určených k zavěšení na stěnu. Bílá barva ve vysokém lesku (4 x lakováno) je nejen designovým prvkem, ale zabraňuje též poškrábání. Zaoblené hrany nejsou lepené, ale lakované. Tento inovativní způsob zabraňuje odlepování hran, jako se může stát u levnějších typů nábytku při nekvalitním zpracováním při lepení. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazují klasické chromované úchyty a dodávají na líbivějším vzhledu. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku a poškození nábytku při běžném používání. Nábytek určený k zavěšení na stěnu je designovou ale i velmi praktickou variantou pro snažší udržitelnost čistoty v koupelně.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Carina si u nás můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

V nabídce naleznete skříňky s umyvadlem o šíři 65 a 80 cm. Dodáváno vždy s designovým umyvadlem v hranatém tvaru s antibakteriální úpravou. Úložný prostor skříňky je řešen jedním prostorným hlubokým šuplíkem se soft close pomalým dovíráním.

Vysoký doplňkový sloupek

170 cm vysoký doplňkový sloupek určený k zavěšení na zeď, je chytře řešený systém úložného prostoru. Vrchní skříňka obsahuje dvě skleněné poličky pro lepší využitelnost, spodní skříňka o jednom úložném prostoru. Designově tvarovaná dvířka a soft close pomalé dovírání.

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace