Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Cetus

Zařizujete novou koupelnu nebo rekonstruujete stávající? Hledáte nábytek v moderním provedení, který podtrhne a doladí Vaši koupelnu k dokonalosti? Pokud jste se vzhlédli v kombinaci klasických tvarů koupelnového nábytku s moderními prvky, určitě Vás zaujme série Cetus. Nábytek s prakticky řešeným úložným prostorem v příjemném moderním zpracování.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhodou, které u koupelnového nábytku série Cetus jistě ocení

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Klasické tvary koupelnového nábytku v kombinaci s moderními prvky a chytře řešeným úložným prostorem. Designové řešení, kdy klasické úchyty nahrazují výřezy ve dvířkách, po obvodu zdobené chromovaným kováním, ladí tento nábytek do elegantního přechodu mezi oblíbenou klasikou a moderními trendy.

Specifikace série koupelnového nábytku Cetus

Nábytek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách, je dodáván ve smontovaném stavu. Po vybalení postavíte na místo určení, umyvadlo postačí přichytit silikonem ke stěně (zabrání nechtěnému převrácení umyvadlové skříňky). U vysokých typů nábytku je z bezpečnostních důvodů nutné přikotvit šrouby. MDF desky v bílé barvě ve vysokém lesku (4 x lakováno) zajišťují ochranu proti poškrábání. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku při manipulaci s nábytkem, ale i jeho poškození při běžném užívání. 

Z jakých komponentů koupelnového nábytku série Cetus si u nás můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

V nabídce naleznete skříňky s umyvadlem ve dvou šířkách a to 65 cm a  85 cm. Součástí je vždy umyvadlo v klasickém tvaru s moderními prvky a speciální antibakteriální povrchovou úpravou. Součástí jsou dva šuplíky s úložným prostorem. Dodáváno ve smontovaném tvaru. 

Doplňkový vysoký sloupek

Doplňkový vysoký sloupek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách. Jedná se o chytrou variantu úložného prostoru, která zabere minimální prostor ve Vaší koupelně, přesto však nabízí dostatek prostoru pro uložení. Výška 190 cm, 2 x dvířka, 2 x poličkas, ve spodní části koš.

Galerky s osvětlením

Galerky a osvětlením ve třech rozměrech (60, 70 a 80 cm), se zrcadlem odolným vůči vlhkosti. Otevírací zrcadla (zrcadla jsou z vnější i vnitřní strany dvířek). Součástí vnitřní části galerky je úložný prostor s designovými skleněnými poličkami, vnitřní střední panel tvoří zrcadlo. Osvětlení je řešeno LED páskou v horní části zrcadla.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace