Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Columba-dark

Zařizujete novou koupelnu, nebo rekonstruujete stávající? Jste příznivci moderních tvarů v dekoru dřeva v tmavém šedo-hnědém odstínu nábytku určeného k zavěšení na zeď? Nahlédněte do nabídky série Columba Dark. Tento nábytek vyniká designovým moderním provedením a vysokou kvalitou. Tmavý odstín šedo-hnědé barvy v dekoru dřeva je inovativní variantou, která prosvítí Vaši koupelnu a dodá jí na moderním a svěžím vzhledu.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Columba Dark jistě oceníte

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, což činí nábytek velmi kvalitním a oblíbeným. Columba Dark je ideální variantou pro vyznavače moderní linie hrany s designovými prvky koupelnového nábytku.

Specifikace koupelnového nábytku série Columba Dark

Designová série určená k zavěšení na zeď, usnadní údržbu Vaší koupelny. Moderní hranaté tvary nábytku v dekoru tmavého šedo-hnědého dřeva působí velmi designovým a moderním dojmem. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazují klasické úchyty pro snažší manipulaci. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku a poškození nábytku při běžném užívání. Prakticky řešený úložný prostor jistě oceníte. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Columba Dark nabízí

Skříňky s umyvadlem

V nabídce naleznete skříňky s umyvadlem o šíři 60 a 80 cm. Umyvadlo v moderním hranatém tvaru se speciální antibakteriální úpravou je vždy součástí dodávky. Dostatek úložného prostoru.

Doplňkový vysoký sloupek

Chytře řešený typ úložného prostoru se třemi poličkami. Výška sloupku 170 cm.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace