Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Eliba II

Pokud řešíte vybavení koupelny v moderním stylu s chytře řešeným úložným prostorem, nechte se okouzlit designovým nábytkem ze série Eliba II. Kvalita ruku v ruce s moderními tvary a designem nábytku ve vysokém lesku dodá Vaší koupelně zcela nový nádech a doladí ji k dokonalosti. Jste příznivci nábytku určeného k zavěšení na stěnu? Líbí se Vám trend koupelnového nábytku bez chromovaných úchytů? Pak neváhejte a prohlédněte si nabídku sérii Eliba II.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Eliba II. jistě oceníte

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Jedná se tedy o velmi kvalitní nábytek, který bude jistě dlouhou dobu sloužit k Vaší spokojenosti. Moderní design linie hranatých tvarů v bílé barvě ve vysokém lesku je skvělou variantou pro každou koupelnu.

Specifikace koupelnového nábytku série Eliba II.

Nábytek moderních hranatých tvarů určený k zavěšení na stěnu. Bílá barva ve vysokém lesku (4 x lakováno). Zaoblené hrany nejsou lepené ale lakované, takže nedochází k odlepování na rozích nábytku, jako k tomu dochází u levnějších typů lepeného nábytku při nekvalitním zpracování. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku a eliminuje nechtěné poškození nábytku při běžném používání. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazují použití klasických úchytů.
Nábytek je dodáván ve smotnovaném stavu. 

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Eliba II. si u nás můžete vybrat


Skříňky s umyvadlem

Skříňky o šíři 60 a 80 cm s úložným prostorem. Designové umyvadlo v hranatém tvaru s antibakteriální úpravou je vždy součástí dodávky. 

Galerky

Galerky o šíři 60 a 80 cm, s LED osvětlením nebo bez osvětlení. Zrcadlo s úpravou proti vlhkosti. Úložný prostor, skleněné poličky.

Zrcadlo v rámu

S osvětlením nebo bez osvětlení, v nabídce šíře 60 a 80 cm. Zrcadlo s úpravou proti vlhkosti.

Doplňkový vysoký sloupek

165 cm vysoký. Chytré řešení úložného prostoru.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace